Yükleniyor...

Popüler Trader, Nisan Ayının Bitcoin İçin Önemli Olacağını Düşünüyor

Popüler bir kripto para analisti ve trader, Nisan ayının Bitcoin'in fiyat ivmesi için çok önemli bir ay olacağını düşünüyor.

bitcoin

Popüler bir kripto para analisti ve trader, Nisan ayının Bitcoin’in fiyat ivmesi için çok önemli bir ay olacağını düşünüyor.

Anonim analist Dave the Wave, Bitcoin’in aylık ve haftalık MACD ölçümlerinin aşağı doğru hareket ettiğini söylüyor. MACD metrikleri, trend belirleyici göstergelerdir. Analist şöyle söylüyor:

“Uzun vadeli aylık grafik kendini yeniden ortaya koyuyor; mevcut mum kırmızıya dönüyor ve MACD düşüşe devam ediyor. Bu [bence] çok önemli bir ay olacak – fiyat yeşil kalabilir ve histogram/momentum güçlenebilir mi?”

Bitcoin, yazı yazılırken 43.580 dolardan işlem görüyor.

Piyasa değerine göre en üst sıradaki kripto para geçen hafta %5’ten fazla düşüş yaşadı. Analist, BTC’nin fiyatının yatay destekte olduğunu belirtiyor. Analist ayrıca Bitcoin’in “500.000 dolara giden yol” için tahminlerini haritalandıran grafiğini de güncelledi.
Dave the Wave, şunları söyledi:

“Bu, görsel biçimde azalan geri dönüş olgusunu temsil ediyor [daha az yükseklik, daha fazla zaman]. ‘Çok yıllı döngüler’ söz konusu olduğunda, giderek daha likit/olgun bir pazarda gereksiz hale geldiklerini düşünüyorum. Uzatmak yerine azalan ‘döngüleri’ düşünmek daha iyi.”

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner