Popüler Yatırımcıya Göre Bitcoin (BTC) Boğa Koşusu Sona Erebilir! • Coinkolik
Yükleniyor...

Popüler Yatırımcıya Göre Bitcoin (BTC) Boğa Koşusu Sona Erebilir!

Tecrübeli Bitcoin (BTC) yatırımcısı ve eğitimcisi Lark Davis, kripto rallisinin devam eden aşamasına ilişkin dengeli analizini paylaştı.

boga kosusu

Tecrübeli Bitcoin (BTC) yatırımcısı ve eğitimcisi Lark Davis, kripto rallisinin devam eden aşamasına ilişkin dengeli analizini paylaştı.

Bitcoin (BTC), kripto ve hisse senetlerinde uzun vadeli bir yatırımcı olan Lark Davis, devam eden yükseliş coşkusunun neden birkaç ay içinde sona ereceğini ve bir sonraki ayı piyasasının neden acımasız olmayabileceğine dair görüşlerini paylaştı. Analiste göre Bitcoin (BTC) boğa koşusu Aralık ve Mart ayları arasında sona erebilir.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Davis’in tweet’lerine göre, Bitcoin (BTC) boğalarının bu rallisinin bitmesine üç ila altı ay kaldı. Bu tahmin, önceki gözlemlerin ve kripto pazarlarının vadesindeki çarpıcı büyümenin bir kombinasyonuna dayanmaktadır.

Piyasalar daha olgunlaştıkça ve manipülasyona karşı dirençli hale geldikçe, döngüler uzarken, getiriler giderek daha az etkileyici hale geliyor. Ayrıca “ayı” ve “birikim” aşamaları da kısaldı. Bitcoin (BTC) fiyatının “hareketli ortalamaları”, yükseliş koşusu aşamasının bir başka güvenilir göstergesi olarak kabul edilebilir: önceki her koşu, 5x 2 yıllık MA çizgisini geçtikten 3-4 hafta sonra tamamlandı.

Bunun yaşanması için ayrıca Bitcoin (BTC) madencilerinin satış baskısının gücünü gösteren ayrılmaz bir metrik olan Puell Multiple, aynı zamanda “kırmızı” bölgeye (en yüksek değer) yükselmelidir.

Ayrıca, popüler net gerçekleşmemiş kar/zarar göstergesi, devam eden rallinin zirvesini işaretlemek için öfori* aşamasına geçmelidir.

Bu nedenle önümüzdeki birkaç ay kripto para yatırımcıları için “çılgın” olabilir. Bununla birlikte, geleneksel segmentten dijital segmente giderek daha fazla para aktıkça, bir sonraki ayı piyasası 2018’deki “Kripto Kışı”odan farklı olacaktır.

Kurumsal para burada, DeFi burada, Gamefi NFT’ler de burada. Süper döngü teorileri hala oyunda. Ayı çok daha kısa ve sığ olabilir. Merkez bankası çılgınlığı ise devam ediyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x