Yükleniyor...

Portuma Nedir? POR Token Nasıl Alınır?

Portuma, oyun içi reklamcılık platformudur.

portuma nedir POR Token

Portuma, oyun içi reklamcılık platformudur. Oyunseverlerin dikkatini oldukça çeken Portuma, kesintisiz oyun deneyimi sunarken aynı zamanda bir gelir elde etme imkanı sağlamaktadır.

Portuma Nedir, Nasıl Çalışır?

Bir oyun içi reklamcılık platformu olan Portuma, reklamcılığa yeni bir bakış açısı kazandırmıştır. 177 ülkede ve 5 milyon aktif kullanıcısı bulunmaktadır. Ayrıca 15 farklı kategoriye sahiptir. Portuma, oyun içi reklamcılıkta gelir kazanma imkanı sunmaktadır. Oyun geliştiriciler ve oyun stüdyoları için ölçeklenebilir ve güvenli bir gelir imkanı sunan Portuma, ayrıca oyunları kesintiye uğratmadan kullandığı teknoloji ile oyun severlerin ilgisini de çekmiştir. Portuma, Türkiye’nin ilk oyun içi reklamcılık şirketidir ve oyun severler ile oyun geliştiricilerini tek bir ekosistemde buluşturmaktadır. Kurucu CEO’su Ozan Emrah Ünal’dır. Ünal, Destex reklam ajansının kurucusu ve ajans başkanıdır. Aynı zamanda Axell Studio’nun kurucu ortağıdır. Portuma ile Türkiye’ye oyun için reklamcılığı tanıtmıştır.

Dijital dünya, her an her yerde artık bizimle. İlerleyen teknoloji ile dijital oyun sektörü de gelişmektedir. Ayrıca dijital varlıklar ve onlara sahip olan kişi sayısı da her geçen gün artmaktadır. Büyük bir ilgi odağı haline gelen dijital oyunlar, benzersiz oyun dünyası sunarken bir yandan kazandırarak kullanıcıların daha da dikkatini çekmektedir. Portuma, video oyunlarına yerel, yaratıcı ve dinamik reklamcılığı getirmeyi amaçlamıştır. Blockchain teknolojisinden faydalanarak reklamcılığa yeni bir boyut getirmeyi hedeflemektedir.

Oyunu durdurmadan, çeşitli izlenim zorunlulukları yaratmadan kesintisiz ve doğal gösterim sunan Portuma, özelleştirilmiş reklam alanları ile marka deneyimini maksimum seviyeye taşımaktadır. Portuma oyunlarda billboard ve duvarlar ile reklam hizmeti vermektedir. Portuma’ya entegre olan oyun şirketleri ile mobil ve bilgisayar oyunu geliştiricileri, oyun içi reklam alanları sayesinde oyunda kalma, indirme ve görüntülenme oranlarını artırabilmektedir. Portuma’nın oyun içi reklamcılık sektörü, hem oyun üreticileri hem de yeni pazar yeri arayan markalar için önemli fırsatlar sunmaktadır. Ayrıca sadece markalar değil, oyun tutkunları da POR sayesinde büyük avantajlara sahip olmaktadır.

portoken nedir POR

POR Token Nedir?

Portuma projesinin yerel kripto para birimi POR Token’dır. POR Token, ”Dünya’nın En Güvenli Metaverse Projeleri” yarışmasında ilk 10 arasına girmiştir. Oyun içi satın alma işlemlerinde kullanılmaktadır. Blockchain teknolojisini, oyna izle ve kazan entegrasyonu ile oyun oynayanların aynı zamanda POR Token kazanmasını sağlamaktadır. Oyunseverler, oyun oynarken izledikleri reklamlar ile POR Token kazanabilmektedir.

Ayrıca kazanılan POR Token’lar, kripto para borsalarında nakde dönüştürebilir. Ayrıca güncellenen V2 yükseltmesi ile, daha ölçeklenebilir, güvenli ve sürdürülebilir bir hale gelmiştir. POR Token V2, sistemdeki herkesin avantajlı olması için tasarlanmıştır. Toplam arzdan satın alım ve yakım, staking, locking ve referans güncellemeleri ile herkesin daha avantajlı ve sürdürülebilir bir alan kazanmasını sağlamaktadır.

POR Token Nasıl Alınır?

POR, Binance Smart Chain’de yayınlanan ve toplamda 10 Milyar token’lık sabit arza sahip bir BEP20 token’ıdır. POR’un hedefi, dünyanın tüm mobil ve masaüstü oyun geliştiricilerine, şirketlerine ve kullanıcılarına bir oyun içi reklam aracı sunmaktır. POR Token, mevcut durumda PancakeSwap (V2), LBank, BitMart gibi borsalarda listelenmektedir. POR Token satın almak isteyen yatırımcılar, satın alım yapabilmek için Trust Wallet ya da matemask cüzdanına sahip olmalıdır.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner