Yükleniyor...

Position (POSI) Nedir? POSI Coin Özellikleri Nelerdir?

Bu yazımızda POSI coin nedir, kripto para birimi Position Token (POSI) nedir, POSI coin nasıl satın alınır gibi sorulara cevap vermeye çalışacağız.

Position (POSI) Nedir?

Bu yazımızda POSI coin nedir, kripto para birimi Position Token (POSI) nedir, POSI coin nasıl satın alınır gibi sorulara cevap vermeye çalışacağız. POSI coin yorum ve geleceği hakkında detaylar…

Position (POSI), traderların, likidite sağlayıcılarının ve geliştiricilerin giriş engeli olmaksızın açık bir finansal piyasaya katılmalarını sağlayan Binance Akıllı Zinciri (BSC) üzerinde çalışan bir Merkezi Olmayan Ticaret Protokolüdür. Position, Ekosisteminin omurgası olarak hizmet eden yerel yardımcı program token’ı olan POSI token tarafından desteklenmektedir. 

Position (POSI) Nedir?

Position, bir vAMM tarafından desteklenen ve başlangıçta Binance Smart Chain üzerinde çalışan, insanlarla kripto para piyasaları arasındaki boşluğu kapatmayı ve ticaret deneyimlerini iyileştirmeyi amaçlayan yeni Merkezi Olmayan Ticaret Protokolüdür. Platform, geleneksel Merkezi Finans deneyimi ve araçlarını bir araya getirirken, Merkezi Olmayan Finansmanın tüm avantajlarını sunmak için tasarlanmıştır.

Position, Ekosisteminin omurgası olarak hizmet veren yerel yardımcı program token’ı olan POSI token tarafından desteklenmektedir. Sahipler, birden fazla avantajdan yararlanabilir ve Platform tarafından geliştirilen diğer özelliklerde POSI tokeni kullanabilir. Sahipler, POSI bakiyelerini büyütmek için NFT’leri stake edebilir, gruplayabilir ve yayınlayabilir, ayrıca Position yönetimine katılıp geleceğini şekillendirebilir.

sfaf

POSI Coin Özellikleri

POSI, Position Exchange ekosistemine güç sağlayan yerel BEP-20 token’dır. Açıklamaya göre, protokolden elde edilecek tüm ücretler ve gelirler, Buy-Back ve Burn all-on-chain adı verilen bir mekanizma aracılığıyla tüm POSI sahiplerine geri dağıtılacak. Bu, yalnızca POSI’yi elinde bulundurarak bir paydaş olduğunuz ve gelirden pay alabileceğiniz anlamına gelir.

Yukarıda belirtilenlerin yanı sıra, sahipleri protokol alım satım ücretlerinde indirim alabilir, RFI teknolojisi ile POSI bakiyelerini artırabilir ve Farm veya NFT havuzlarından hisse alabilirler.

POSI Coin Nasıl Kullanılır?

POSI token sahipleri, tokenlerini bahis havuzlarına kilitleyerek ve karşılığında ödüller alarak pasif gelir elde edebilir.

POSI token, NFT’leri yayınlamak için kullanılabilir.

POSI token sahipleri, yeni fikirler önererek ve oy vererek platformun yönetimine katılabilir.

POSI token sahipleri, belirteçleri tutarken işlemlerde yalnızca %1’lik bir ücret paylaşacaktır.

Position (POSI) Hangi Borsada?

POSI coin, Bybit, DigiFinex, Gate.io, MEXC, Bitrue, vb. gibi bazı kripto para birimlerinde listelenir.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner