Yükleniyor...

PSG’nin Japonya’daki Hazırlık Maçı Biletleri NFT Olarak da Satılacak

Fransa'nın önde gelen futbol kulüplerinden biri olan Paris Saint-Germain FC (PSG) de NFT hamlesiyle gündeme geldi.

psgnin japonyadaki hazirlik maci biletleri nft olarak satilacak

Fransa’nın önde gelen futbol kulüplerinden biri olan Paris Saint-Germain FC (PSG) de NFT hamlesiyle gündeme geldi. Birçok farklı alanda kullanılan NFT’lerin bir kullanım alanı da biletleme. PSG de bu konuda bir adım attı ve 27 yıl aradan sonra gideceği Japonya için 3 NFT bileti satmaya karar verdi.

PSG’den NFT Hamlesi

Paris Saint-Germain FC (PSG), 27 yıl aradan sonra tekrar Japonya’ya gidiyor. 20 Temmuz günü J1 League’te ter döken Kawasaki Frontale ile sahaya çıkacak olan PSG, Japonya turundaki biletleri NFT olarak satmaya karar verdi. Neymar Júnior, Kylian Mbappé ve Lionel Messi gibi yıldız futbolcuların da yer alacağı maçlarda NFT bileti alanlar bazı ayrıcalıklara sahip olacak. Bunlardan biri stadyumun VIP odasına girmek. Ayrıca NFT bileti alan taraftarlar, PSG oyuncularıyla fotoğraf çektirebilecekleri VIP partisine de girebilecek.

psgnin japonyadaki hazirlik maci biletleri nft olarak satilacak 2

Oynanacak 3 maçın her biri için 3 premium NFT bileti olacak. Bu biletler, takımın resmi web sitesinde Çarşamba gününe kadar satışta olacak.

Biletlerin her biri 30 milyon yen değerinde yani yaklaşık 218.817 dolar.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner