Yükleniyor...

Pyth Network (PYTH) kritik bir virajda: Veriler pozitif!

Pyth Network (PYTH), dikkat çeken veriler ışığında son 24 saatte yüzde 10'dan fazla yükseliş yaşadı.

Pyth Network PYTH

Pyth Network (PYTH), dikkat çeken veriler ışığında son 24 saatte yüzde 10’dan fazla yükseliş yaşadı.

Kripto para piyasası Bitcoin’den (BTC) bağımsız olarak hareketlilik sergilemeye devam ediyor. Lider kripto para birimi BTC 42 bin ila 43 bin dolar arasında işlem görüyor. Altcoin’ler, BTC’nin volatilite kaybetmesiyle birlikte yatırımcıların ilgisini çekmeyi başardı. Birçok altcoin’de yükselişler görüldü.

Popüler Oracle projesi Pyth Network, son zamanlarda edindiği kazanımlar ile dikkat çekmeyi başardı. Pyth Network’ün zincir üstü verileri, yatırımcıların ilgisini yansıttı. Projenin yerel token’ı PYTH, son 24 saatte yüzde 10’luk yükselişe imza attı.

Pyth Network (PYTH) ilgi topluyor

Merkeziyetsiz Oracle ağı Pyth Network (PYTH), önemli bir kilometre taşına ev sahipliği yaparak ön plana çıkmayı başardı. Pyth Network ekibi, X platformundan 18 bine yakın kişinin PYTH stake ettiğini doğruladı.

18 bin kullanıcı, Pyth Network ağında 417,59 milyon PYTH’yi stake etti. Dolaşım arzının yaklaşık yüzde 30’una tekabül eden stake edilmiş PYTH’lerin değeri 154 milyon dolara tekabül ediyor.

Proje ekibi, yatırımcıların ve ağ kullanıcılarının PYTH stake etmesi için sık sık duyurularda bulunuyor. Pyth Network, Chainlink benzeri yapısıyla ön plana çıksa da arz konusunda sıkıntılı duruyor. Pyth Network’ün toplam arzı 10 milyar PYTH olurken, dolaşımda yalnızca 1,5 milyar PYTH yer alıyor. Bu nedenle proje ekibi stake konusunda titizlikle çalışıyor.

pyth network pyth grafik

PYTH, ağ aktivitesinin ve stake eden kullanıcı sayısının artmasıyla yükselişini sürdürebilir. Popüler kripto para birimi, 0,3580 doların üzerinde kalıcılık sağlaması halinde 0,38 dolar direncini test edebilir. Bu direnç noktasının aşılması halinde, PYTH fiyatı kısa sürede 0,3975 dolara yükseliş gerçekleştirebilir. PYTH, bu ara direnç noktalarını aşmayı başarırsa, 0,43 dolar direncini hedefleyebilir.

Diğer taraftan PYTH, 0,3267 dolar desteğini kaybetmediği sürece yükseliş potansiyelini koruyabilir. Birinci taraf Oracle ağı Pyth Network, 95 veri sağlayıcısı, 290 merkeziyetsiz uygulama, 400 fiyat akışı ve 45 desteklenen zincir ile güçlü bir ekosistem oluşturmayı başardı. Popüler proje, piyasa verilerini toplayıp 40’tan fazla blokzincire dağıtan bir Oracle altyapısına sahip.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner