Yükleniyor...
Sponsored

Qredo, Dan Tapiero’nun 10T Holdings Fonu Liderliğinde 80 Milyon Dolar Yatırım Aldı

Kripto altyapı geliştiricisi Qredo, ünlü yatırımcı Dan Tapiero’nun 10T Holdings fonu liderliğinde 80 milyon dolar yatırım aldı.

qredo dan tapieronun 10t holdings fonu liderliginde 80 milyon dolar yatirim aldi 7

Kripto altyapı geliştiricisi Qredo, ünlü yatırımcı Dan Tapiero’nun 10T Holdings fonu liderliğinde 80 milyon dolar yatırım aldı. Son yatırımın ardından şirket, 460 milyon dolar değerlemeye ulaştı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

10T Holdings’in yanı sıra, tura Coinbase Ventures, Avalanche ve Terra da liderlik etti. Ayrıca Kingsway Capital, HOF Capital, Raptor Group ve GoldenTree Asset Management gibi isimler de katıldı. Toplanan fon, satın alım, ürün geliştirme ve coğrafi genişleme gibi büyümeye odaklanan faaliyetler için kullanılacak. 

Qredo merkeziyetsiz gözetim, uzlaşma ve zincirler arası işlemlere odaklanan bir kripto altyapı startupıdır. Şirket, DeFi operatörlerinin varlıkları blokajlar arasında ve ayrıca yerleşim ve saklama ile taşımasına yardımcı olan merkeziyetsiz araçlar oluşturuyor. 

Şirketin COO’su Josh Goodbody konu hakkında yaptığı açıklamada, girişim sermayesi şirketlerinin kripto altyapı şirketlerine yönelik büyük bir iştaha sahip olduğunu söyledi:

“Altyapı şu anda son derece kızgın… Arka planda da gördüğünüz şey, gerçekten MPC teknolojisi için bir yarış.”

10T Holdings’in kurucusu ve CEO’su Tapiero da bir açıklama yaptı ve “altyapının kripto benimsemesinin ölçeklendirilmesinde önemli bir savaş alanı olduğunu” söyledi.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x