Yükleniyor...

Radio Caca (RACA) Nedir? Ne İşe Yarar?

Metaverse, NFT, DeFi ve GameFi destekli bir kripto oyun projesi olan Radio Caca, Elon Musk’ın annesi Maye Musk, Binance Borsası CEO’su Changpeng Zhao gibi birçok isim tarafından desteklenmektedir.

Metaverse, NFT, DeFi ve GameFi destekli bir kripto oyun projesi olan Radio Caca, Elon Musk’ın annesi Maye Musk, Binance Borsası CEO’su Changpeng Zhao gibi birçok isim tarafından desteklenmektedir. Radio Caca, Ekim 2021 tarihinde ortaya çıktı, kısa sürede popüler oldu.

Radio Caca, Maye Musk Mystery Box (MPB) NFT ve DeFi+GameFi aracı USM Metaverse tarafından yönetiliyor. Maye Musk Mystery Box (MPB) NFT’nin özel yöneticisi ve aynı zamanda USM Metaverse için bir DeFi+GameFi aracıdır.

CoinGecko verilerine göre Radio Caca (RACA), 7 günde %161 oranında, son 24 saatte %30.2 oranında yükselişe geçerek 0,00880040 dolardan işlem görüyor. Piyasa değeri 1.589.674.204 dolar olan RACA’nın dolaşım arzı 181.850.767.347’dir.  

RACA Nedir?

RACA, Radio Caca’nın projesinin yerel tokenıdır.

RACA Binance Smart Chain (BSC) ekosisteminde yer alır. Radio Caca için USM Metaverse’de ve diğer tüm projelerde geçerli kripto varlık birimi olacaktır.

Ayrıca yine Radio Caca için özel hazırlanan NFT projelerinde ve diğer tüm DeFi ve GameFi sistemlerinde de RACA Token ile alışverişler gerçekleştirebilecek.

BSC ekosisteminde yer alsa da yol haritasında Ethereum blok zincirinde de yer alma hedefi belirleyip bu hedefi gerçekleştirilen RACA Token, ayrıca güncellenerek V2 versiyonunu da yayınlamıştır.

RACA, büyük meta veri deposu vizyonunu gerçekleştirmek için Google AI, Microsoft ve Space X ile ortaklık kurdu. Ekip, onu ileriye götürecek kaynaklara ve güce sahip tanınmış kişilerle ve son teknoloji uluslararası işletmelerle birlikte çalıştı. Bunlar, teknoloji, sanat ve inovasyon alanında dünyanın en ünlü firmaları içeriyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner