Yükleniyor...

Efsanevi Trader Peter Brandt, Litecoin (LTC) Fiyat Tahminini Açıkladı

Trade ustası Peter Brandt, Litecoin'in (LTC) yakında lider kripto paradan daha iyi performans göstermesini bekliyor.

unnamed

Trade ustası Peter Brandt, Litecoin’in (LTC) yakında lider kripto paradan daha iyi performans göstermesini bekliyor.

Brandt, dün Litecoin’in Eylül zirvesindeki 239.12 dolarlık direnci kırdıktan sonra büyük bir koşuya hazır olduğunu söyledi.

“Litecoin, artan hacim ve WBB’ler nedeniyle Eylül ayının en yüksek seviyesini kırdı, bu nedenle 2021’in en yüksek seviyesinin 395 dolardan tekrar test edilmesini bekliyoruz.”

Brandt, “WBB’ler” terimini tanımlamadı fakat geniş gövdeli mumlardan veya şu anda LTC için genişleme gösteren haftalık Bollinger bantlarından bahsediyor olabilir. Ne olursa olsun, her iki gösterge de kripto varlığı için yükseliş görünümüne işaret ediyor.

Litecoin, Coingecko verilerine göre son 7 günde %30 oranında yükseliş kaydetti. Ve yazının yazıldığı sırada 271 dolardan işlem görüyordu.

Litecoin’in kısa vadeli fiyat hareketinin yanı sıra Brandt, dolar ve Bitcoin’den de bahsetti.

“Piyasalarda kesinlikle emin olduğum bir şey var. ABD dolarının düşen değeri. Doğduğumdaki 1 dolar bugün 8 sent değerinde. Torunlarım benim yaşımdayken bugün 1 dolar muhtemelen değersiz olacak.”

Trader, Nisan 2019’dan bu yana Bitcoin’de long’da olduğunu söyledi.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner