Yükleniyor...

Bu Göstergeler Litecoin (LTC) Fiyat Hareketinde Boğaya İşaret Ediyor

Balinalar daha fazla para biriktirmeye devam ederken Litecoin (LTC) sahipleri çoğunlukla kârda.

ltc

Balinalar daha fazla para biriktirmeye devam ederken Litecoin (LTC) sahipleri çoğunlukla kârda.

IntoTheBlock tarafından Litecoin için sağlanan zincir üstü veriler, aynı anda kripto para için üç yükseliş göstergesi gösteriyor. Bahsedilen göstergeler net ağ büyümesi, adres sayısı ve fonların yoğunluğu.

Net ağ büyümesi

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Sağlanan zincir içi verilere göre, Litecoin’in net ağ büyümesi şu anda %1,89 arttı. Metrik, Litecoin adreslerinin toplam sayısındaki değişikliği ölçüyor.

Metrik üzerinde olumlu bir eğilimin devam etmesinin ardından, Litecoin sahiplerinin sayısı da önemli ölçüde artıyor ve bu, aynı zamanda, ayın başından bu yana neredeyse %100 artan işlem hacmine de yansıyor.

Litecoin için fon hacmi giderek artarken, yatırımcıların parada kalmaları önemlidir, bu da piyasadaki giriş noktasının üzerinde kalmak anlamına gelir. Şu anda Litecoin sahiplerinin %70’i, yükseliş trendinde hareket eden bir varlığın ortalama değeri olan parada kalıyor. Mevcut piyasada trader’ların ve yatırımcıların sadece %18’i zararda. Piyasa katılımcılarının yüzde 12’si “parada”, yani ya piyasaya yeni girdiler ya da Litecoin’in aynı fiyattan işlem gördüğü Eylül ayından beri pozisyonlarını açık tutuyorlar.

Fon Konsantrasyonu

Fon konsantrasyonu, piyasadaki balina seviyesindeki pozisyonlarda değişikliklere işaret ediyor. Büyük adresler para harcamak yerine yığılırken, metrik yükseliş olarak kabul edilir. Piyasada satış baskısının olmaması varlıkların hareket etmesine izin veriyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x