Real Vision'dan Raoul Pal'a Göre Bitcoin'de (BTC) Güçlü Bir Hareket Kapıda Olabilir • Coinkolik
Yükleniyor...

Real Vision’dan Raoul Pal’a Göre Bitcoin’de (BTC) Güçlü Bir Hareket Kapıda Olabilir

Goldman Sachs eski yöneticisi Raoul Pal, Bitcoin'in (BTC) büyük bir rallinin habercisi olabilecek bir model oluşturduğunu ifade etti.

bitcoin ralli

Goldman Sachs eski yöneticisi Raoul Pal, Bitcoin’in (BTC) büyük bir rallinin habercisi olabilecek bir model oluşturduğunu ifade etti.

Real Vision CEO’suna göre Bitcoin, 2017’den 2020’ye kadar oluşan bir deseni anımsatan büyük bir alçalan takoz formasyonu oluşturmuş durumda:

“Uzun vadeli günlük grafik oldukça tatlı görünüyor. İlk denemede kamanın kırılıp kırılmayacağını kim bilebilir, ancak bu büyüklükteki bir konsolidasyon modeli genellikle çok, çok güçlü bir yukarı yönlü harekete yol açar.”

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Emektar isim Bitcoin’in şimdi ve gelecek yılın başlarındaki bir süre içinde aralığın dışına çıkabileceğini öne sürdü. Popüler isim ayrıca Ethereum’un Bitcoin perinde (ETH/BTC) bir kama oluştuğunu gördü. Pal’a göre ETH/BTC, kamanın tepesindeki direncini kırabilir ve mevcut seviyelerden %100’lük bir ralliyi ateşleyebilir:

“Tatlı grafiklerden bahsetmişken, ETH/BTC peri güzel bir konsolidasyon gördü ve kama kırılırsa, kırıldığında buradan neredeyse iki katına çıkmalı.”


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x