Yükleniyor...

Revolut, Avrupa’daki Ödemeler için Stripe ile Ortaklık Kurdu

Kısa bir süre önce Bitcoin‘i yeniden kullanılabilir hâle getiren Stripe yaptığı yeni ortaklık ile yeniden gündeme geldi.

revolut avrupadaki odemeler icin stripe ile ortaklik kurduddf

Kısa bir süre önce Bitcoin‘i yeniden kullanılabilir hâle getiren Stripe yaptığı yeni ortaklık ile yeniden gündeme geldi. Kripto odaklı girişimleri ile sık sık gündeme gelen Revolut güçlerini birleştiriyor. İki ödeme hizmetleri odaklı şirket, Birleşik Krallık ve Avrupa’daki hizmetlerini geliştirmek için el sıkışan iki fintech şirketi, daha geniş bölgelere gelişmek için ise çalışmalarına başladı.

Revolut, Avrupa’daki Ödemeler için Stripe ile El Sıkıştı

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Revolut, Stripe’ın mevcut altyapısı aracılığıyla ödemeleri kolaylaştıracak. Londra merkezli firma, Latin Amerika, Hindistan ve Filipinler de dahil olmak üzere pazarlarda genişlemek istediği için gelecekte platformu daha fazla bölgede kullanabilir.

revolut avrupadaki odemeler icin stripe ile ortaklik kurdud

Stripe’in EMEA Büyüme Yöneticisi Eileen O’Mara konu ile ilgili olarak şu şekilde açıklama yaptı:

Dünyanın dört bir yanındaki insanların paralarından daha fazlasını elde etmelerine yardımcı olurken, geliştirirken ve ölçeklendirirken Revolut’a güç vermekten heyecan duyuyoruz.

Yazılımı milyonlarca işletme tarafından ödeme göndermek ve almak için kullanılan San Francisco merkezli Stripe, kısa süre önce uluslararası transfer şirketi Wise Plc ve şimdi al-sonra öde sağlayıcı Klarna Bank AB ile ortaklık kurdu. 


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x