Ripple CEO'su, XRP'nin "Şimdiye Kadarki En Güçlü Yılı" Yaşadığını Söyledi • Coinkolik
Yükleniyor...

Ripple CEO’su, XRP’nin “Şimdiye Kadarki En Güçlü Yılı” Yaşadığını Söyledi

Ripple (XRP) ile Amerika Birleşik Devletleri Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) arasında devam eden davaya rağmen, dijital para birimi bu yıl önemli bir büyüme kaydetti.

RippleCEO Brad Garlinghouse

Ripple (XRP) ile Amerika Birleşik Devletleri Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) arasında devam eden davaya rağmen, dijital para birimi bu yıl önemli bir büyüme kaydetti.

Ripple CEO’su Brad Garlinghouse, 22 Aralık’ta SEC’in Ripple’dan Chris Larsen’e dava açmasının arasından bir yıl geçtiğini söyleyerek konuyla ilgili bir dizi tweet attı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Garlinghouse, konuyla ilgili daha önce söylediklerinin bugün de geçerli olduğunu vurgulayarak şu ifadelere yer verdi;

“Bu, yalnızca Ripple’a değil, Amerika Birleşik Devletleri’nin kriptoya yönelik bir saldırısıdır. Bazıları SEC’in suçlamalarını kabul ediyor ve bunun tek seferlik bir olay olduğunu söylüyor, ancak artık durum böyle değil.”

2021 XRP’nin Şimdiye Kadarki En İyi Yılı

xrp 2

Mevcut davaya rağmen Garlinghouse, 2021 yılının kripto para birimi endüstrisi için atılım yılı olduğunu ekledi.

CEO, 2021 yılının XRP’nin şimdiye kadarki en güçlü yılı olduğunu ve RippleNet’in küresel olarak muazzam bir büyüme yaşadığını bugüne kadarki en iyi yılını geçirdiğini açıkladı.

Ayrıca, RippleNet üzerinden yapılan işlemlerin 2020’nin üçüncü çeyreğinden bu yana iki katından fazla arttığını dile getirdi. ODL işlemleri çeyreğe göre %130 arttı ve üçüncü çeyrekte ağ genelinde ODL işlemleri toplam dolar hacminin %25’ini oluşturdu.

Konuyla ilgili olarak Garlinhouse şunları söyledi:

“Ripple’ın şimdiye kadarki en güçlü yılı olduğunu söylemekten gurur duyuyorum (XRP tabanlı Talep Üzerine Likidite ödemeleri, RippleNet genelinde dolar hacminin %25’ini oluşturuyor ve ODL txn’leri 2020’nin üçüncü çeyreğine göre 25 kat ve QoQ %130 arttı).”


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x