Ripple (XRP), BAE Merkezli Döviz Şirketi ile Ortaklık Kurdu • Coinkolik
Yükleniyor...

Ripple (XRP), BAE Merkezli Döviz Şirketi ile Ortaklık Kurdu

Ripple (XRP), yapılan açıklamaya göre Dubai merkezi döviz ve para transferi şirketi olan Al Ansari Exchange ile ortaklık kurdu.

ripple 2

Ripple (XRP), yapılan açıklamaya göre Dubai merkezi döviz ve para transferi şirketi olan Al Ansari Exchange ile ortaklık kurdu.

Ortaklık kapsamında BAE (Birleşik Arap Emirlikleri) ve Malezya arasında bir havale koridoru oluşturma adına RippleNet Cloud’u kullanılacak.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

An Ansari Exchange aracılığıyla yapılan transferler, Malezya merkezli bir fintech girişimi olan MoneyMatch tarafından alınacak.

Ripple’ın Cloud hizmeti sayesinde BAE’da faaliyet gösteren Malezya kökenli işçiler, saniyeler içerisinde Malezya’daki ailelerine ödeme gönderebilecek.

Al Ansari Exchange ilk etapta havalelerin Malezya Ringgitine gönderilmesini sağlayacak. Daha sonra ödemelere Avustralya doları ve Brunei doları da eklenmesi planlanıyor.

Ripple’dan Navin Gupta, Al Ansari Exchange’in MENA bölgesinde yer alan en uzun süreli borsalardan bir tanesi olduğunu söyledi:

“Al Ansari, ağlarını genişletmeye ve müşterilerine en iyi finansal hizmeti sağlamak için yeni teklifler geliştirmeye odaklanan, bölgedeki en uzun soluklu borsalardan bir tanesidir”

MoneyMarch ile yapılan bu ortaklığı bu vizyonun bir parçası olarak görüyoruz. RippleNet Cloud ile sınır ötesi ödemeleri iyileştirmek için ortaklık yapmaktan ötürü son derece heyecanlıyız”

Ripple için BAE, en önemli pazarlardan bir tanesidir. Şirket geçtiğimiz kasım ayında da Dubai’de bir bölge merkezi açtı.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x