Yükleniyor...

ROSE Coin Nedir? ROSE Coin Yorum ve Geleceği 2022

Bu yazımızda ROSE coin nedir, kripto para birimi ROSE nedir, ROSE coin nasıl satın alınır gibi sorulara cevap vermeye çalıştık.

Rose

Bu yazımızda ROSE coin nedir, kripto para birimi ROSE nedir, ROSE coin nasıl satın alınır gibi sorulara cevap vermeye çalıştık. İşte ROSE coin yorum ve geleceği hakkında detaylar…

ROSE Coin Nedir?

Rose coin (ROSE), Oasis Network platformunun kripto parasıdır. Yeni nesil bir blockchain platformu olduğunu iddia eden Oasis Network ise gizlilik ile ilgili faaliyet veriyor. Finans sektörünün ve veri ekonomisinin kullanabileceği ilk gizlilik odaklı blockchain olarak tanımlanan Oasis Network bir hayli iddialı. Ekibin web sayfası üzerinde belirttiğine göre bu platform blockchain teknolojisi için yeni bir döneme karşılık geliyor. Bu içerik boyunca Oasis Network platformundan ve ekosisteme kazandırdıklarından detaylıca bahsedeceğiz. Ayrıca platformun kripto parası ROSE coin’ler ile ilgili birtakım verilere de yer vereceğiz.

Merkeziyetsiz finans (DeFi) alanına ve verilerin token’leştirilmesi amacına hizmet eden Oasis Network (ROSE) kendini güçlü bir blockchain sistemi olarak ifade ediyor. Ekibin iddia ettiğine göre Oasis Network platformu piyasada yer alan en güçlü Blockchain yapıları arasında bulunuyor. Rose Coin (ROSE) adlı kripto paraya da ev sahipliği yapan Oasis Network kullanıcılarını çeşitli imkanlarla buluşturuyor. Bu imkanların başında gizlilik özelliği geliyor. Oasis Network kullanıcıları, gizli ve ölçeklenebilir blockchain çözümlerinden istifade ediyor. Bu sayede merkezsiz finans alanının avantajlarından kaliteli bir biçimde yararlanmak mümkün hale geliyor. DeFi alanına gizliliği ve ölçeklenebilirliği kazandıran Oasis Network bu alanı bir adım öteye taşıyor. Oasis Network sayesinde gizli niteliklere sahip akıllı sözleşmelerin gerçekleştirilme olanağı ortaya çıkıyor. Üstelik bu sözleşmelerde yüksek ölçeklenebilirlik oranının yer alacağı ifade edildi. Kullanıcılar bu tür akıllı sözleşmeleri kullanarak arzu ettikleri verileri tokenize hale getirebilecek.

Rose Coin (ROSE) projesi sayesinde kripto para ekosisteminde birtakım yeniliklerin gerçekleşmesi gündeme geliyor. Bu yeniliklerin başında ekosisteme yeni kullanım alanları kazandırılması var. Kullanıcıların verileri token haline getirebilmesi bu duruma ortam hazırlıyor. Ayrıca Oasis Network tarafından sunulan gizli nitelikteki akıllı sözleşmeler de yeni hizmetlere ortam hazırlıyor. Bu hizmetler arasında gizli kredi imkanları, teminatlandırılmamış krediler ya da otomatize edilmiş piyasa yapıcılar (AMM) bulunuyor.

Rose Coin (ROSE) Ne Zaman Çıktı?

Rose Coin (ROSE) adlı kripto paraya ev sahipliği yapan Oasis Network çok taze sayılmayacak bir proje diyebiliriz. Bu proje 2018 yılında çalışmalarına başladı. Oldukça kısa bir süreçte büyük başarılara imza atan ROSE coin kullanıcılarına nitelikli kripto para hizmetleri sunuyor. Dünyanın çeşitli bölgelerinden önemli yetenekler tarafından tasarlanan Oasis Network, ekibinin tecrübesiyle dikkat çekiyor. Platformun kurucuları geçmişte Amazon, Apple, Google gibi dev teknoloji şirketlerinde önemli pozisyonlarda hizmet vermiş. Bunların yanı sıra ekibin üyelerinin Goldman Sachs, UC Berkeley gibi tanınmış finans şirketlerinde de tecrübeleri bulunuyor. Son olarak ekibin Harvard ya da Stanford gibi dünyanın önde gelen üniversitelerinde tahsil görmüş üyelere sahip olduğunu ifade edelim. Bahsettiğimiz unsurlar Oasis Network ekibinin kripto para topluluğuna benzersiz ve kaliteli niteliklerde bir ürün sunmasını mümkün hale getirdi.

Rose 2

Rose Coin (ROSE) Fiyatı Nedir?

Oasis Network (ROSE) platformunun kripto parası Rose coin fiyatı ile ilgili son verilere aşağıda yer alan başlıklardan ulaşabilirsiniz. Platformun geliştirici ekibi tarafından hazırlanıp yayımlanan tanıtıcı evraklara göre Rose coin’lerin piyasaya ne kadar arz edileceği belirlenmiş. Buna göre kripto para piyasasında toplamda 10 milyar ROSE coin bulunacağını görüyoruz. Ancak bu miktarın şimdiye dek yalnızca %15’i piyasaya sürülmüş. Bu oran da yaklaşık 1,5 milyar ROSE coin anlamına geliyor. Binance gibi büyük platformlarda işlem gören kripto para çok sayıda kullanıcıya ulaşmayı başarmışa benziyor.

Rose Coin Token Kaç TL?

Güncel kripto para piyasası verilerine göre 1 Rose coin 2.97 TL TL’den işlem görüyor. Rose coin fiyatı son 24 saat içerisinde -1.55% değişim gösterdi. Rose coin’in son 24 saatteki işlem hacmi ise 19,229,839 $ dolar, toplam piyasa değeri ise 604,299,451 $ dolar seviyesinde.

Rose Coin Kaç Dolar?

Güncel kripto para piyasası verilerine göre 1 Rose coin 0.089795 $ dolardan işlem görüyor. 2021 yılının kasım ayı itibariyle Rose coin tüm zamanların en yüksek seviyesi rekorunu 0,29 dolarla kaydetti. Bununla birlikte Rose coin yılın en düşük seviyesini ise 0,044 dolarla belirledi.

Rose Coin (ROSE) Nasıl Çalışmaktadır?

Rose Coin (ROSE) projesi gizlilik odaklı bir blockchain girişimidir. Kullanıcılarına ölçeklenebilirlik olanağı veren bu platform verilerin tokenleştirilmesine imkan veriyor. Böylece kripto para ekosistemine yeni kullanım alanlarının dahil edilmesi mümkün hale geliyor. Oasis Network, ekosisteme ölçeklenebilirliği yüksek bir DeFi vadediyor. ROSE ağı proof of stake konsensüs mekanizmasından faydalanarak işlemlerine devam ediyor. Buna göre bu kripto parayı stake etme imkanının bulunduğunu görüyoruz.

ROSE coin, Oasis Network ağının kendi kripto parası olarak biliniyor. Ağdaki işlemlerde geçerli olan bu kripto parayla stake işlemleri yapmak mümkün. Bunun yanı sıra ROSE coin kullanıcıları ağın yönetimine dahil oluyor. Ağda uygulanan konsensüs algoritması bu duruma imkan veriyor.

Rose 3

Rose Coin (ROSE) Nasıl Satın Alınır?

Rose Coin (ROSE), Oasis Network platformunun kendi kripto parası. Bu kripto parayı satın almak için borsa platformlarından faydalanılabilir. Elbette borsa dışında ROSE satın almanın farklı yöntemleri de bulunuyor. Ancak kullanıcıların en çok rağbet gösterdiği yöntem kripto para borsaları aracılığıyla gerçekleşiyor. ROSE coin’in işlem gördüğü borsalara şu örnekleri verebiliriz: Binance, KuCoin, Gate.io, Coinlist Pro, ZB.Com ya da LBank. Binance borsasında bu kripto para için birtakım işlem çiftleri oluşturmuş. Bu çiftler USDT, BUSD ve BTC ile bir araya getirilmiş. Kullanıcılar bu kripto paraları kullanarak ROSE sahibi olabilirler.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner