Yükleniyor...

Rothschild Investment, 4.75 Milyon Dolarlık Grayscale Ethereum (ETH) Trust Hisse Senedi Satın Aldı

Dünyaca ünlü varlık yöneticisi Rothschild Investment, Grayscale Ethereum (ETH) Trust ürününden satın alarak portföyünü genişletti.

eth1

Dünyaca ünlü varlık yöneticisi Rothschild Investment, Grayscale Ethereum (ETH) Trust ürününden satın alarak portföyünü genişletti.

Varlık yöneticisi Rothschild Investment Corp, 4,75 milyon dolar değerinde Grayscale Ethereum Trust’tan 265.302 hisse satın aldı. Şirket ayrıca, SEC’e verilen bilgiye göre ek olarak Grayscale Bitcoin (BTC) Trust ürününden de 8.000 hisse satın aldı. Şirketin daha önce de 38.346 GBTC hissesi bulunuyordu.

Düşündüğünüz Rohschild Değil

Rothschild Investment Corp’un Rothschild ailesiyle hiçbir ilgisi yok, ancak toplumdaki pek çok kişi bu konuyu yanlış biliyor. Kurucu üyeler Monroe Rothschild ve kayınbiraderi Samuel Karger, firmanın aslen Frankfurtlu zengin hanedanla hiçbir ilişkisi olmadığını söyledi. 1995’te New York Times, iki aile arasındaki farklılıkları açıklığa kavuşturan bir makale yayınladı.

Rothschild Investment Corp, Chicago’da 1908 yılında kuruldu. Firmanın portföyünde 1.2 milyar doların üzerine bir para bulunuyor. Şirket kripto varlıklara yaptığı yatırımlarla da tanınıyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner