Yükleniyor...
AL / SAT
Anasayfa Bitcoin Haberleri Rothschild Investment Corporation Son 3 Ayda Bitcoin Yatırımlarını %24 Arttırdı

Rothschild Investment Corporation Son 3 Ayda Bitcoin Yatırımlarını %24 Arttırdı

ABONE OL:google-news

Finansal hizmetler şirketi Rothschild Investment Corporation Bitcoin yatırımlarına devam ediyor. SEC kayıtlarına dahil edilen iki yeni belgeye göre, Rothschild Investment Corporation, Grayscale Bitcoin Trust fonunun 30.454 hissesine sahip.

Kurumların ve dünyanın sayılı yatırımcılarının başta Bitcoin olmak üzere kripto para piyasasına yatırım yapmasına olanak sağlayan Grayscale’ın Bitcoin Trust fonuna Rothschild Investment Corporation da büyük ilgi gösteriyor.

Grayscale’ın Bitcoin Trust fonundaki hisse sayısı 30.454’e ulaşan Rothschild Investment Corporation, geride bıraktığımız yılın Ekim ayından bu yana hisse sayısını %24’ün üzerinde arttırdı.

Şirketin Rothschild Ailesi İle Hiçbir İlişkisi Yok

Öte yandan sanılanın aksine Rothschild Investment Corporation’ın ünlü Rothschild ailesiyle hiçbir alakasının olmadığını belirtelim. Rothschild Investment Corporation 1908’de Monroe Rothschild tarafından kuruldu.

Chicago merkezli finansal hizmetler şirketi ilk olarak 2017 yılının ortalarında Bitcoin’le tanıştı. Rothschild Investment Corporation o dönem Grayscale’ın Bitcoin Trust fonundan 539 hisse satın alarak Bitcoin’e nispeten mütevazı bir yatırım yapmıştı.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

Tuncay Aydıner
Tuncay Aydıner
Coinkolik.com'un Yayın Koordinatörü olan Tuncay, 2017 yılından bu yana kripto para ve Blockchain gibi yıkıcı finansal teknolojilerle çok yakından ilgilieniyor. Sektörel gelişmeleri çok büyük bir titizlikle okuyucuya ulaştırmayı amaç edinen Tuncay şu ana kadar yerli ve yabancı birçok kripto para projesinde rol aldı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Başlıklar