Rusya Merkez Bankası Eski Çalışanı, Binance Ekibine Katıldı • Coinkolik
Yükleniyor...

Rusya Merkez Bankası Eski Çalışanı, Binance Ekibine Katıldı

Dünyanın en büyük kripto para borsalarından biri olan Binance, dün Rusya ve Ukrayna'da 3 önemli pozisyonla ilgili görevlendirdiği isimleri duyurdu.

binance

Dünyanın en büyük kripto para borsalarından biri olan Binance, dün Rusya ve Ukrayna’da 3 önemli pozisyonla ilgili görevlendirdiği isimleri duyurdu.

Şirket, Rusya’da Kamu İlişkileri Birimi’nin başına Olga Goncharova’yı, Rusya Direktörlüğü’ne Vladimir Smerkis’i getirdiğini, Binance Ukrayna Genel Müdürlüğü’ne ise daha önce Kamu Altyapı Projeleri Ajansı’nın başında olan Kyryla Khomiakov’u getirdiğini duyurdu.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Şirketin Doğu Avrupa Direktörü Gleb Kostarev atamalarla ilgili şunları söyledi;

“Yerel ve küresel olarak pazarlama, işletme ve kamu ilişkileri alanlarında önde gelen uzmanları şirketimize çekmenin önemini anlıyoruz. Bu görevlendirmeler Binance’in Doğru Avrupa’da büyüyen varlığı üzerinde pozitif etki yaratacak.”

Son yedi yıldır Rusya Merkez Bankası’nın Kredi Harici Finansal Kurumlar Bölümü’nü yöneten Goncharova’nın Rusya finansal mevzuatı konusunda yetkin ve dijital dönüşüm konusunda tecrübeli bir isim olduğu bildirildi.

Görev ve Sorumlulukları Belirlendi

binance haber

Goncharova’nın görevleri Rusya ve Bağımsız Devletler Topluluğu devletleriyle sistematik bir ilişki kurarak gerek geleneksel finans gerekse kripto para ve blokzincir endüstrisiyle ilgili girişimlerde bulunacak.

Tokenbox kripto fon platformu kurucusu ve eski Mail.ru çalışanı Smerkis’in görevi ise Binance’ın Rusya’da pazarlanması ve blokzincir endüstrisinin Rusya’da yasallaşması için çalışmak olacak.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x