Yükleniyor...

Sam Bankman-Fried, Mahkemeden Parasını İstiyor

FTX'in eski CEO'su Sam Bankman-Fried (SBF), kanıt yetersizliğini gerekçe göstererek bloke edilen parasının iade edilmesini talep ediyor.

Sam Bankman Fried Mahkemeden Parasini Istiyor

FTX’in eski CEO’su Sam Bankman-Fried (SBF), kanıt yetersizliğini gerekçe göstererek bloke edilen parasının iade edilmesini talep ediyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Geçtiğimiz yılın en kötü senaryolarından birisi de FTX’in yaşadığı ve yaşattığı çöküş oldu. Bu çöküş, kripto para piyasasını sert bir düşüşe itti. FTX’in eski CEO’su Sam Bankman-Fried, tüm bu süreçlerin odak noktasında görülerek hukuksal süreçlerin merkezine konuldu. Ancak SBF, yetersiz kanıt gerekçesiyle mahkemeden bloke koyulan paralarının iade edilmesini talep ediyor.

Sam Bankman-Fried, Mahkemeden Parasını Talep Etti

FTX’in eski CEO’su Sam Bankman-Fried (SBF), hukuksal süreçlerin parçası olarak varlıklarının blokesiyle karşı karşıya kalmıştı.

SBF’nin avukatları, SBF’ye yöneltilen suçlamalar kapsamında, sürecin içerisindeki yetkisiz işlemlere yönelik herhangi bir yeterli kanıt olmadığını ileri sürdü. Avukatlar, kanıt yetersizliğini gerekçe göstererek, SBF’nin FTX tarafından tutulan varlıklarına erişmesi talep edildi.

Süreçlerin kapsamında yeniden yapılanan FTX, SBF’ye ait olan varlıklara bloke koymuştu. Bu mahkemede yürütülen hukuksal sürecin bir parçası olarak gösterildi.

Kefalet koşullarından yakınan SBF avukatları, SBF’nin varlıklara erişemediğini ve kanıtların yetersiz olduğunun altını çizdi. Bu duruma değinen avukatlar, kefalet koşullarının kaldırılmasını talep etti.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x