Samsung, Ünlü Sanatçı Refik Anadol ile NFT İş Birliği Yaptı • Coinkolik
Yükleniyor...

Samsung, Ünlü Sanatçı Refik Anadol ile NFT İş Birliği Yaptı

Güney Kore merkezli teknoloji devi Samsung'un NFT destekli yeni akıllı TV’sini tanıtımını yapmasının ardından ünlü sanatçı Refik Anadol, Samsung ile iş birliği yaptığını duyurdu.

Refik Anadol Samsung NFT

Güney Kore merkezli teknoloji devi Samsung’un NFT destekli yeni akıllı TV’sini tanıtımını yapmasının ardından ünlü sanatçı Refik Anadol, Samsung ile iş birliği yaptığını duyurdu. Ünlü sanatçının NFT sanat eserleri, Samsung’un akıllı televizyonlarında sergilenecek.

Samsung dün NFT desteği bulunan, 2022 model yeni akıllı televizyonlarını duyurmuştu. Bu duyurunun ardından Ünlü sanatçı Refik Anadol, Samsung ile iş birliği yaptığını açıkladı.

Refik Anadol’un NFT Eserleri Büyük İlgi Görüyor

samsung refik anadol
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Sanatın yapay zekayla buluşmasıyla ilgili birçok çalışmaya imza atan ve eserleri dünya genelinde yoğun ilgi gören Anadol, Samsung ile yaptığı iş birliğini kişisel Twitter hesabı üzerinden duyurdu. Anadol, Samsung ile yaptığı iş birliğiyle eserlerini paylaşacak olmaktan oldukça heyecanlı olduğunu dile getirdi.

İstanbul’da doğan şu anda yaşamını ABD’de sürdüren Anadol’un NFT eserleri yoğun ilgi görüyor. OpenSea platformunda sergilenen NFT koleksiyonları 1.2 milyon dolara ve 5.1 milyon dolara alıcı bulmuştu.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x