Yükleniyor...
Sponsored

Samsung, Yeni Akıllı Telefon Serisini Metaverse’te de Tanıtacak

Güney Koreli teknoloji devi Samsung, yeni akıllı telefon serisini tanıtması beklenen ‘Unpacked’ etkinliğini hem metaverse platformu Decentraland'daki sanal mağazasında hem de gerçek dünyada düzenleneceğini duyurdu.

Samsung metaverse Unpacked etkinligi

Güney Koreli teknoloji devi Samsung, yeni akıllı telefon serisini tanıtması beklenen ‘Unpacked’ etkinliğini hem metaverse platformu Decentraland’daki sanal mağazasında hem de gerçek dünyada düzenleneceğini duyurdu.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Samsung, 9 Şubat’ta gerçekleştirilecek olan yılın ilk ‘Unpacked’ etkinliğinin hem metaverse üzerinden hem de gerçek dünya üzerinden erişilebilir olacağını aktardı.

metaverse samsung

Etkinliğin, Samsung’un New York’taki mağazasının sanal versiyonu olan Decentraland’daki 837X’ten de izlenebileceği bildirildi. Unpacked etkinliğinde Samsung’un, yeni akıllı telefon serisi Galaxy S22’yi tanıtması bekleniyor.

Etkinlik Aynı Anda Birçok Farklı Platformda Yayınlanacak

samsung metaverse etkinlik

Samsung’un Decentraland’daki sanal mağazası, sınırlı bir süre boyunca kullanıcılara açık olacak. Kullanıcılar, avatarlarıyla etkinliklere katılım sağlayabilecek, Samsung tarafından geliştirilen NFT’lere bakabilecek ve Decentraland üzerinden satın alabilecek. Etkinlik, sanal mağaza dışında Twitch, Reddit, YouTube, TikTok ve Twitter başta olmak üzere 8 platformda daha yayınlanacak.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x