Yükleniyor...

Samsung’un Yeni Akıllı Telefonu, Theta’dan Bir NFT ile Geliyor

Samsung, yeni Galaxy S22 model telefonu için ön sipariş veren Güney Kore’deki müşterilerine Theta Network'ten bir NFT de gönderecek.

samsungun yeni akilli telefonu thetadan bir nft ile geliyor 5

Samsung, yeni Galaxy S22 model telefonu için ön sipariş veren Güney Kore’deki müşterilerine Theta Network’ten bir NFT de gönderecek. 

Elektronik devi Samsung, kripto projesi Theta Labs ile ortaklaşa olarak, Galaxy S22 akıllı telefonu veya yeni tableti Tab S8’i ön sipariş vermiş kişilere NFT dağıtacak. Theta Labs CEO’su ve kurucu ortağı Mitch Liu, söz konusu NFT’lerin üyelik avantajları ve ayrıcalıkları barındıracağını söyledi. Ön siparişler 9 Şubat’ta açılırken, resmi piyasaya sürüm ise 25 Şubat’ta gerçekleşecek.

Ayrıca Samsung’daki en son NFT etkinliğinin de kullanıcıları Theta’nın NFT pazarı ThetaDrop’a çekmesi bekleniyor. Çünkü söz konusu NFT’leri talep edebilmek için kullanıcıların ThetaDrop’a kaydolmaları gerekecek. 

Şirketin girişim kolu Samsung NEXT, yapay zeka, blokzinciri, fintek gibi alanlara odaklanma stratejisi kapsamında 2019 yılında Theta Labs’e yatırım yapmıştı. 


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x