Santiment, Ethereum (ETH) ve Solana'daki (SOL) 'Tarihi' Sinyallere İşaret Ediyor, Cardano'nun (ADA) İse Daha Yükseklere Çıkabileceğini Söylüyor • Coinkolik
Yükleniyor...

Santiment, Ethereum (ETH) ve Solana’daki (SOL) ‘Tarihi’ Sinyallere İşaret Ediyor, Cardano’nun (ADA) İse Daha Yükseklere Çıkabileceğini Söylüyor

Blockchain analitik firması Santiment, kripto piyasası yeniden ısınırken Ethereum (ETH), Solana (SOL) ve Cardano (ADA) için zincir üstü verilere işaret ediyor.

sol ada eth

Blockchain analitik firması Santiment, kripto piyasası yeniden ısınırken Ethereum (ETH), Solana (SOL) ve Cardano (ADA) için zincir üstü verilere işaret ediyor.

Santiment, Ethereum’dan başlayarak, Ethereum madencilerinin, varlığın üç ayın en düşük seviyesi olan 1707 dolardan son toparlanması boyunca agresif bir şekilde ETH biriktirdiğini vurguladı:

“Ethereum madenci bakiyeleri Ağustos ayında kesinlikle fırladı ve 81.512 ETH’den bugün 243.000 ETH’ye (+198%) üçe katlandı. Madenci paralarındaki tarihi geri dönüş, Temmuz ayı sonlarında [tüm zamanların en düşük] seviyesinden bugün neredeyse üç yılın en yüksek seviyesine döndü.”

E D FsCVUAAPxre
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

CoinGecko’ya göre, piyasa değerine göre ikinci en büyük kripto varlığı şu anda günde %5.5’lik artışla 3.745,19 dolardan işlem görüyor.

Solana’ya gelince, Santiment’in ağırlıklı duygu izleyicisi, bir kripto varlığını çevreleyen olumlu ve olumsuz yorumları analiz ediyor. Analitik firması, Solana’yı çevreleyen kalabalığın pozitifliğinin tarihsel olarak yüksek seviyelere ulaştığını belirtiyor.

“Solana’nın yükselişi daha da tarihi olmaya devam ediyor. Kripto trader’lar çoğu altcoin’in sadece hayal edebileceği oranlarda NFT sevgisi tartışıyorlar. Ağırlıklı duyarlılık, ortalamanın üzerinde dört sapmayı aştı ve kalabalığın pozitifliğini ve hacmini tarihi seviyelere gönderdi.”

E GN2HgVgAUGZTH

Santiment, SOL’un tüm zamanların en yüksek seviyelerine fırladığını ve insanların SOL hakkında daha fazla konuşmaya başladığını belirtti.

“Solana, şu anda kripto konuşmalarının yaklaşık %10’unu oluşturuyor. Bitcoin ve diğer birçok altcoin aralığı gibi, SOL gibi değişken ve yükselen kripto paralar, işlem arayan trader’ların ilgisini çekmeye devam edecek.”

Yazının yazıldığı sırada Solana 115 dolardan işlem görüyordu. Kripto para biriminin ATH’si ise 128.83 dolar.

Cardano’ya bir göz atan Santiment, sosyal egemenliğin ADA’nın fiyat hareketi için güvenilir bir gösterge olma eğiliminde olduğunu vurguluyor. Santiment’e göre, Cardano’nun azalan sosyal hakimiyeti, onu başka bir dalgalanma başlatacak bir konuma getiriyor.

“Sosyal baskınlık, ADA için büyük bir öncü göstergedir ve tartışmaların yüzdesi, geçen haftaki %25’lik zirveye kıyasla mütevazı bir rakam olan %8’dedir. Kalabalığın coşkusu geri gelene kadar daha yükseğe koşabilir.”

E9zyasDVkAEB b9

Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x