Yükleniyor...

Scaramucci, Kripto Piyasasında Hareketlilik Bekliyor

Anthony Scaramucci, düşen enflasyon, önemli iş ortaklıkları ve kripto fiyatlarının pompalanması gibi makro göstergelerin fiyatlara olumlu yansıyacağını belirtti.

Scaramucci Kripto Piyasasinda Hareketlilik Bekliyor

Anthony Scaramucci, düşen enflasyon, önemli iş ortaklıkları ve kripto fiyatlarının pompalanması gibi makro göstergelerin fiyatlara olumlu yansıyacağını belirtti.

Kripto para piyasasında uzun bir süredir yaşanan durgunluk, yavaş yavaş harekete geçmeye başladı. Skybridge Capital’in kurucusu ve yönetici ortağı Anthony Scaramucci, bu durumun en büyük etkenleri arasında, iş ortaklıkları ve kripto şirketlerinin yeniliklerinin bulunduğunu söyledi.

Scaramucci, Kripto Piyasasına İyimser Bakıyor

Skybridge Capital‘in kurucusu ve yönetici ortağı Anthony Scaramucci, iyimserliğinin nedenleri olarak, düşen enflasyon, önemli iş ortaklıkları ve makro göstergeleri iyileştiren Etherum Merge’ü işaret etti.

Hedge fon yöneticisi Scaramucci, Ethereum Merge gibi kripto alanında birkaç yeni gelişmenin çok daha fazla ticari faaliyeti tetikleyeceğini belirtti. Bu nedenle, yatırımcılara mevcut ortamı görmelerini, sabırlı kalmalarını ve uzun vadeli kalmalarını tavsiye ediyor. Özellikle, Bitcoin’in (BTC) üzerine yerleştirilmiş iki katmanlı ödeme protokolü Lightning Network’ü, BlackRock’un Coinbase ile ortaklığı ve müteakip bir BTC Özel Güven Fonu kurulmasını gelecek için olumlu işaretler olarak vurguladı.

coin grafik

Genel olarak, Scaramucci kripto piyasası için olumlu bir bakış açısına sahip ve yatırımcıları kötü haberlere ve duygu temelli alım satımlara verilen anlık tepkilere dikkat etmeleri konusunda uyarıyor.

Firmasının BTC’nin önümüzdeki altı yıl içinde benzeri görülmemiş bir yükseliş görebileceğine inandığını belirten Scaramucci, açıklamasını şu şekilde yaptı:

“Bence yatırımcılara göndermeye çalıştığım mesaj bu; sadece rahatlayın, önümüzdeki 12 ila 24 ay içinde BTC, ETH, ALGO ve Solana (SOL) için oldukça iyimser bir senaryo görüyoruz”

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner