Yükleniyor...

Scott Minerd Kripto Paraları Dot-Com Balonuna Benzetti

Kripto para sektörü her görüşten insanın bulunduğu oldukça büyük bir ekosistem.

Scott Minerd Kripto Paralari Dot Com Balonuna Benzetti

Kripto para sektörü her görüşten insanın bulunduğu oldukça büyük bir ekosistem. Michael Saylor ve Nayib Bukele gibi isimler kripto konusunda inancını günden güne açıklarken, bazı isimler de eleştiren bakış açılarını sürdürüyorlar. Bu noktada Guggenheim Partners’ın küresel Baş Yatırım Sorumlusu Scott Minerd ise taraf değiştiren isimlerden. Öyle bir dönem kripto yatırımları yapan Minerd, şu anda kripto paraları dot-com balonuna benzetti.

Scott Minerd: Kriptonun Henüz Tamamen Çöktüğünü Sanmıyorum

Guggenheim Partners’ın küresel Baş Yatırım Sorumlusu Scott Minerd, kısa bir süre önce Bloomberg’e konuştu. Minerd, kripto konusundaki karşıt görüşlerini bir kez daha yenilerken, yaşanan düşüşlerin hâlen devam edeceğini düşündüğünü belirtti.

Minerd konuşmasında şu ifadelere yer verdi:

“Sanırım daha da kripto daha da düşecek ve burada kimin kazanan ve kimin kaybeden olduğunu çözme şansına sahip olmak için internet balonunun çöküşüne benzer bir şeye sahip olacağız. Çünkü sistemi henüz tamamen temizlediğimizi sanmıyorum”     

Minerd’a göre, yakın vadede daha yüksek fiyatlar görme fırsatından yararlanmak mantıklı. Ancak Minerd, bir yatırımcı olarak kripto paraların düzenleyici belirsizliği nedeniyle baskı altında olduğunu düşünüyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner