Yükleniyor...

SEC’in Sıradaki Hedefi Chainlink (LINK) Olabilir mi?

Zeus Capital SEC’in Ripple‘dan sonra Chainlink (LINK) ve kurucusunun peşine düşeceğine inanıyor. Zeus Capital ayrıca Chainlink’in sayısız ortaklığını sorguluyor ve projenin DeFi’deki Flash kredi olgusunun doğrudan yararlanıcısı olduğunu öne sürüyor

sec chainlink link

Zeus Capital SEC’in Ripple’dan sonra Chainlink (LINK) ve kurucusunun peşine düşeceğine inanıyor. Zeus Capital ayrıca Chainlink’in sayısız ortaklığını sorguluyor ve projenin DeFi’deki Flash kredi olgusunun doğrudan yararlanıcısı olduğunu öne sürüyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Bilindiği üzere Zeus Capital, Chainlink’in şüpheli uygulamaları hakkında bilgi almak için çalışan 100.000 dolarlık bir ödül programına sahip. Hatta Zeus Capital, uzun zamandır Chainlink’le mücadele etmesiyle biliniyor.

XRP’den Sonra Sıra LINK’te Olabilir

Zeus Capital’deki ekip, ChainLink (LINK) ve kurucularının yakında benzer bir kaderle karşı karşıya kalacağını vurgulamak için Ripple‘a karşı devam eden SEC davasını kullandı. Zeus Capital, tahminini yansıtarak şu açıklamayla yaptı:

“XRP şimdiden %15’ten fazla düştü ve gösteri henüz başlamadı. Sıradaki kim? İpucu: Daha merkezi bir şey, her hafta milyonlarca dolar yararsız token piyasaya süren.”

Zeus Capital’in açıklaması, Tone Vays’in “XRP’nin ilk günden beri bir güvenlik olduğunu” ve Ripple ekibinin bunu başından beri bildiğini belirttiği bir tweet’e yanıt olarak geldi.

Yerli analistlerden Dr. Hardfork da SEC’in ileride LINK’e dava açabileceğinin konuşulduğunu ifade etti.

https://twitter.com/_hardfork/status/1341684658598260737?s=20


Üyelik
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinize duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x
()
x