Yükleniyor...

Sei (SEI), kritik bir noktada: Yükseliş gelebilir mi?

Bir haftada yüzde 25'e yakın düşüş gerçekleştiren Sei (SEI), önemli bir destek bölgesinde işlem görüyor.

SEI grafik

Bir haftada yüzde 25’e yakın düşüş gerçekleştiren Sei (SEI), önemli bir destek bölgesinde işlem görüyor.

11 Ocak’ta spot Bitcoin ETF’lerin işleme başlamasıyla birlikte kripto piyasasında boğa havası sona erdi. 11 Ocak’tan bu yana kripto piyasasında dikkat çeken düşüşler meydana geldi. Özellikle lider kripto para birimi Bitcoin’in (BTC) 40 bin doların altına gerilemesi gündem oldu.

Geçtiğimiz aylarda kripto yatırımcılarının gözdesi haline gelen Sei (SEI), birkaç haftadır yaşadığı düşüş ile önemli bir destek noktasına geri çekildi. SEI, son bir haftada yüzde 25’e yakın düşüş yaşadı.

SEI

Sei (SEI) çıkış yapabilir mi?

Popüler kripto para birimi Sei (SEI), son zamanlarda zorlu süreçlerden geçiyor. SEI fiyatı, 0,66 dolar bölgesinden yaşadığı sert düşüş ile 0,60 dolar seviyesine kadar geriledi. SEI, uzun süredir devam eden düşüş yönlü hareketini sonlandırabilecek mi?

Sei (SEI) grafik

Grayscale’in Coinbase’e BTC taşımasıyla başlayan korku havası, yavaş yavaş yerini sakinliğe bırakmış durumda. Grayscale BTC satışı yapmaya devam ediyor, ancak diğer ETF sağlayıcıları da BTC alımını sürdürüyor. Kripto para piyasası, ETF gündeminden sıyrılmaya yaklaşmış durumda.

Popüler kripto para birimi SEI, piyasadaki karamsar düşüncenin dinmesiyle birlikte tekrar çıkışa geçebilir. SEI, özellikle 0,56 dolar ila 0,60 dolar arasındaki destek bölgesinde tutunduğu sürece yükseliş yönlü güç toplayabilir. SEI, kırmızı kutunun üzerinde tutunursa, 0,66 dolar direncini hedefleyebilir. Bu bölgenin aşılması halinde SEI, kısa sürede 0,69 dolara yükseliş gerçekleştirebilir. SEI’nin 0,66 dolar direncini kırması ve bu bölge üzerinde kalıcılık sağlaması gerekiyor. SEI’nin diğer bir direnç noktası ise 0,7225 dolar ve 0,7510 dolar seviyeleri olacaktır.

Diğer taraftan SEI, kırmızı kutunun içine girmesi halinde 0,56 dolar desteğine kadar geri çekilme yaşayabilir. SEI, bu destek noktasını kırması ve kutunun altına düşmesi halinde 0,5350 dolara sert bir düşüş gerçekleştirebilir.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner