Yükleniyor...

Selcoin: Bitcoin Fiyatındaki İlk Yükseliş Dalgası 8.500 Dolara Kadar Sürecek

Öncü kripto para birimi Bitcoin (BTC), 30 Mayıs'ta 9.

Bitcoin Fiyatı Selcoin

Öncü kripto para birimi Bitcoin (BTC), 30 Mayıs’ta 9.000 doları aşmasının ardından sert şekilde düşüşe geçti ve 7.500 doların altına kadar sarktı. Aradan geçen süre boyunca Bitcoin fiyatı 7.500 dolar ila 8.200 dolar arasında seyretti.

Birçok analist Nisan ayının başından bu yana Bitcoin fiyatında görülen yükselişin ardından bir düzeltme hareketinin geleceğini, ancak bunun yükseliş trendinin sona erdiği anlamına gelmeyeceği öngörüsünde bulunmuştu. Bu analistlerden birisi de Türkiye’deki kripto topluluğunun yakından tanıdığı Selcoin’di.

Bugün öğlen saatlerinde Bitcoin için en güncel öngörüsünü paylaşan Selcoin, trendin destek seviyesinin 7.250 dolar olduğunu ve günlük kapanışın bu destek altında yapılması durumunda yatay döneme girileceğinin sinyalini verdi. Hacimin düşmesine rağmen satıcıların elinin kuvvetli olmadığının altını çizen analist yükseliş beklentisini koruduğunu belirtti.

Bugün öğlen saatlerinde Bitcoin’de pump beklediğini belirten analist, ilk varış noktasının 8.500 dolar civarı olacağını dile getirdi. Nitekim analistin öngörülerinin paylaştığı saatten bu yana Bitcoin fiyatın ciddi oranda yükseldi. Son 24 saat içinde öncü kripto para birimi değerini yüzde 3’ten fazla artırdı.

Selcoin, kısa süre önce öngörüsünü destekleyen bir tweet daha attı ve yükseliş dalgasının 8.500 dolar civarına kadar süreceğini bir kez daha vurguladı.

Ünlü analistin bir süredir Bitcoin fiyatı için işaret ettiği hedef ise 10.000 dolar. Analist bu hedefinin kısa vadede gerçeğe dönüşeceğini ısrarla ve sık sık dillendiriyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x