Yükleniyor...

Selcoin: “Bitcoin’de Büyük Bir Yükseliş Trendi Başlaması İçin…”

Yerli kripto para topluluğun öne çıkan ismi Selcoin, son YouTube videolarından birinde; kripto para gündemine dair çarpıcı açıklamalarda bulunmuştu.

down btc 1

Yerli kripto para topluluğun öne çıkan ismi Selcoin, son YouTube videolarından birinde; kripto para gündemine dair çarpıcı açıklamalarda bulunmuştu. Selcoin genel yatırım gündemini değerlendirdiği videosunda, Bitcoin ile ilgili de şunları söylemişti:

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Bitcoin’de kısa vadeli hareketlerde, küçük yatırımcının zarar etmesi için bir çaba vardır. Makul fırsat gelmedikçe almayın. Bitcoin’de yükseliş görünümlü bir düşüş trendindeyiz, bu trendde 10.600 üstünde iki günlük kapanış görülmedikçe, Bitcoin’de büyük bir yükseliş trendi başlamayacak. 

Bu kısa vadeli hareketlerde sabırlı olmak elzemdir. Kırılan bir trendde trend kırılana kadar fiyat yüksekken, kırıldığında düşüktür. Bitcoin’de kırılan bir trend yok, düşüş yönü daha baskın. Bitcoin’de destek bandı 8.400 dolar civarı. Trend dönene ya da destek alanı bulana kadar, acele etmemenizde fayda var.”

Analist Selcoin, bu videoyu 25 Haziran tarihinde yayınlamıştı ve dün gece görülen Bitcoin ve altcoin düşüşlerinin ardından ise; dediklerini kanıtlarcasına Twitter’dan paylaşımda bulundu.

“Bitcoin’in ve eşzamanlı olarak altcoinlerin düşüşünü ve stop koyulması konusunu son 2-3 videoda konuştuk. Şu an tüm kripto para marketi kan revan.”

Selcoin ayrıca, genel düşüş beklentisi olduğu için altcoin’lerle ilgili de bilgi paylaşmadığını belirterek; deyim yerindeyse ‘ben demiştim’ dedi.


Üyelik
Bildir
guest

1 Yorum
Oldest
Newest Most Voted
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
Naz
Naz
2 yıl önce

Bu selcoinin kafası kırık 10.600 2 gün kapanış diyor 10.600 yapsa herkes zaten zengin olur aşağı düşer aldırmaz yukarı gider aldırmaz ne adamyav boş adam

0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x