Yükleniyor...

Senatör Lummis: Kripto Düzenlemesi Önümüzdeki Yıla Ertelenebilir

ABD’li senatör Cynthia Lummis, BloombergCrypto'ya önemli açıklamalarda bulundu.

senator lummis kripto duzenlemesi onumuzdeki yila ertelendi

ABD’li senatör Cynthia Lummis, BloombergCrypto’ya önemli açıklamalarda bulundu. Wyoming senatörü Lummis, kripto para düzenlemesinin muhtemelen gelecek yıla ertelendiğini belirtti.

ABD’li Senatör Lummis’den Önemli Kripto Açıklaması

Birçok ülke kripto para piyasasının düzenlenmesi için gerekli adımların atılmasını savunuyor. Fakat buna rağmen çoğu ülkeden konuyla ilgili net bir hamle henüz gelmedi. ABD’li Wyoming senatörü Cynthia Lummis, Bloomberg’in canlı yayınına katılarak konu hakkında açıklamalarda bulundu. Senatör Lummis, kripto para düzenlemesinin muhtemelen önümüzde yıla ertelendiğini aktardı.

Senatör Cynthia Lummis, kripto düzenlemesinde küresel bir iş birliğinin olması gerektiğinin altını çizerek şunlar söyledi:

Düzenleyicilerin iş birliği içerisinde bir karara vararak, girişimlerin ve yeniliklerin önünü kapatmadan yatırımcıları korumaları gerekiyor.

senator lummis kripto duzenlemesi onumuzdeki yila ertelendi

Geçtiğimiz mart ayında New York senatörü Kirsten Gillibrand ile birlikte düzenleyici netliğe odaklanan bir yasa tasarısı üzerinde çalıştıklarını duyuran senatör Cynthia Lummis, sektörün gelecekte nasıl düzenlenmesi gerektiğine dair geniş tabanlı bir çerçeve sunacağını vurgulamıştı. Tasarı, kripto sektörüne büyük bir vergi yükü getiren tartışmalı altyapı yasası ile endişeleri gidermeyi de amaçlıyordu.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner