Yükleniyor...

SHIB İşlemleri 15 Aylık Süreden Sonra Toparlandı

Uzun süren düşüşten sonra SHIB toparlanmaya dair sinyaller verdi.

SHIB Islemleri 15 Aylik Sureden Sonra Toparlandi

Uzun süren düşüşten sonra SHIB toparlanmaya dair sinyaller verdi. Meme kripto paralarından olan Shiba Inu (SHIB) piyasadaki durum sebebiyle satıldı ve fiyatı oldukça düştü. Tüm piyasanın düşmesi bir yana SHIB’in fiyatı ilginin meme coinlerden kaymasıyla daha da geriledi.

Diğer kripto paralar gibi SHIB de Temmuz ayında az da olsa değer kazandı ve bununla birlikte işlem sayısında artış oldu.

SHIB’in Azalan Değeri

İlk çıktığında tüm gözler üzerinde olan SHIB. Çıktığında piyasada bir hareket yakalayıp oldukça yükselmişti. SHIB geçtiğimiz Ekim ayında en yüksek değerine ulaştı. Buna ek olarak Ekim 2021’de işlem hacmi olarak da zirvesini görmüştü. ATH yaptığından beri işlem hacmi ve değer olarak düşmeye devam eden SHIB Temmuz ayıyla birlikte toparlanma sinyalleri vermeye başladı.

SHIB’in Network Gelişimi

İlginin düşmesiyle beraber SHIB geliştiricileri blockchaine yeni bir şeyler ekleme ihtiyacı duydu. Örnek olarak SHIB geliştiricileri geçtiğimiz günlerde ShibaVerse’yi ardından duyurdu. Ardından SHIB oyunu Shiba Eternity’i duyurdu çok yakında Google Play ve App Store’de yayınlanacağını söyledi.

Ayrıca SHIB birçok Marvel filminde çalışmış görselleştirme firması The Third Floor (TTF) ile ortaklık kurduğunu da açıkladı. Anlaşma kapsamında TTF SHIB’in metaverse dünyasını dizayn edecek. Ağın geliştirilmesinin SHIB’e az da olsa faydası olduğunu söylemekte yarar var. Özellikle tokenin geçen yıl meteorik yükselmesinden sonra tokenin zorlu kullanımının olması eleştirileri bu geliştirmede etkili oldu. Güncel fiyat ise şu şekilde:


Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner