Yükleniyor...

SHIB, Netflix ve Spotify Ödemelerinde Kabul Edilecek

NOWPayments, aralarında Netflix ve Spotify'ın da olduğu yinelenen faturalandırma sistemine SHIB ile ödeme yöntemini entegre etti.

SHIB Netflix ve Spotify Odemelerinde Kabul Edilecek

NOWPayments, aralarında Netflix ve Spotify‘ın da olduğu yinelenen faturalandırma sistemine SHIB ile ödeme yöntemini entegre etti.

Kripto para birimlerinin geleneksel tarafta da kullanımına hız verildi. Birçok ticaret uygulaması, kripto para ödemelerini kabul etmeye başladı. Ülkeler henüz bu duruma hazır olmasa da şirketler ve kuruluşlar şimdiden dahil oldu. Blockchain teknolojisini araştıran ülkelerin, yakın zamanda kripto para birimlerini bir ödeme aracı olarak kabul etmesi bekleniliyor. Diğer tarafta NOWPayments, otomatik ödeme talimatları için oluşturduğu platformunda güncelleme yaptı. Kuruluş, aralarında Netflix ve Spotify‘ın da bulunduğu fatura ödemelerine SHIB entegrasyonunu ekledi.

NOWPayments, Netflix ve Spotify Fatura Ödemelerini SHIB ile Birleştiriyor

Abonelik hizmeti yürüten şirketler, hizmet ödemelerinde Shiba (SHIB) kullanabilecek. NOWPayments, ödeme ağ geçiti hizmetlerine SHIB entegrasyonunu sağladı.

Yinelenen saklama ve ödeme hizmetleri olarak adlandırılan sistemde, abonelik ücretlerinin kripto para birimleriyle ödenmesinin önü açıldı. Diğer taraftan, Shiba ile ödeme yapılabilecek olması da dikkat çekti.

Shiba ile ödeme yöntemleri, spor araç satın alımı ve metaverse geliştirmeleriyle ön plana çıkmıştı. Son olarak, abonelik hizmet bedellerinin ödenmesinde de kullanılacak olması projeye güven kazandırdı.

Kripto yatırımcıları, daha fazla işletmenin Shiba ile entegrasyon sağlamasını bekliyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner