Shiba Inu (SHIB) Geliştiricileri, Doggy DAO'nun İlk Aşamasını Duyurdu • Coinkolik
Yükleniyor...

Shiba Inu (SHIB) Geliştiricileri, Doggy DAO’nun İlk Aşamasını Duyurdu

Shiba Inu (SHIB) geliştiricileri, projenin ShibaSwap DEX'inin kontrolünü SHIB topluluğuna devretmeyi amaçlayan merkeziyetsiz özerk bir kuruluş olan Doggy DAO'nun ilk aşamasını duyurdu.

Shiba Inu

Shiba Inu (SHIB) geliştiricileri, projenin ShibaSwap DEX’inin kontrolünü SHIB topluluğuna devretmeyi amaçlayan merkeziyetsiz özerk bir kuruluş olan Doggy DAO’nun ilk aşamasını duyurdu.

Bugün beta versiyonu piyasaya sürülen DAO 1, Shiba Inu topluluğunun ShibaSwap’ın WOOF likidite havuzlarına hangi kripto projelerinin ve işlem çiftlerinin ekleneceğine ve DEX’in BONE yönetişim tokenındaki ödüllerin, nasıl dağıtılacağına oy vermelerine olanak tanıyacak.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

ShibaSwap’in Discord moderatörü Queenie, gerçekleştirilen Twitter Spaces AMA sırasında “bu tamamen daha merkeziyetsiz bir hale getirmekle ilgili” ifadelerini kullandı.

DAO 1 ile birlikte ShibaSwap kullancıları, yönetişim tokenının stake edilmiş versiyonu olan tBONE’ı almak için BONE tokenlarını stake ederek hangi projelerin listeleneceğin oy kullanabilecek.

Queenie ilk aşamanın beta benzeri olacağını söyledi:

“İlk aşama teknik olarak bir beta aşaması olarak kabul edilecek ancak normalde bir beta olarak kabul ettiğinizden çok daha gelişmiş olacak. Biz yalnızca işlerin istendiği gibi gitmesini sağlamak adım topluluktan geri bildirim alabilmek istiyoruz”


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x