Yükleniyor...

Shiba Memu (SHMU) coin nedir? Yükselecekler arasında!

Shiba Memu, yapay zeka tarafından desteklenen yeni bir kripto para birimidir.

shiba memu

Shiba Memu, yapay zeka tarafından desteklenen yeni bir kripto para birimidir. Ön satışından 2 milyon dolarlık bağış toplamasıyla dikkatleri üzerine çeken SHMU coin’in, BitMart’ta listeleneceği haberleri yatırımcılar tarafından heyecanla karşılandı.

Shiba Memu nedir?

Shiba Memu (SHMU), kendini tanıtmak ve çevrimiçi topluluklarda ses getirmek için yapay zeka kullanan bir platformu destekleyen yeni köpek temalı kripto meme parasıdır. Bu teknoloji, önümüzdeki yıllarda blokzinciri endüstrisinde popülarite kazanmaya hazırlanıyor ve SHMU’nun bir endüstri yenilikçisi olarak da aslında şimdiden konumunu belirliyor.

Projenin arkasındaki yenilikçi yapay zeka teknolojisi, küçük ve orta ölçekli işletmelere maliyetleri önemli ölçüde azaltabilecek ve rekabet avantajı sağlayabilecek etkili pazarlama çözümlerine erişim sunarak meme coin sektöründeki gerçek yeniliği göstermektedir.

shiba memu SHMU

Shiba Memu nasıl çalışır?

Shiba Memu’nun dikkate değer başarısı, kullanılmayan yapay zeka potansiyeline bağlanabilir. Yapay zeka, henüz başlangıç aşamasındayken Doğal Dil İşleme (NLP) ve Duygu Analizi kullanarak web’de, özellikle de sosyal platformlarda Shiba Memu’dan bahsedenleri tarıyor. Promosyonlarını buna göre uyarlıyor ve markayı basit bir sevimli köpek meme’inden keskin bir mizah anlayışıyla aşılanmış eğlenceli ve ilgi çekici bir hale dönüştürüyor. Projenin 4. çeyrek için planlanan yapay zeka gösterge tabloları, yatırımcıların somut faydaya sahip meme coinlere olan ilgisini daha da artırıyor.

Projenin tokenomikleri, tokenlerin yüzde 85’inin ön satışa, yüzde 10’unun borsa listeleme likiditesine ve yüzde 5’inin geliştirmeye ayrıldığı sağlam bir yapı sergilemektedir. Bu tahsis, SHMU sahiplerinin dApp’in gelecekteki gelişimine aktif olarak katılmalarını sağlamaktadır.

shiba memu

İlk dört arasında yer aldı

Etkileyici CryptoPRNR tarafından paylaşılan son videoda Shiba Memu, bir sonraki boğa koşusunda iyi performans göstereceği tahmin edilen ilk dört kripto para birimi arasında yer aldı. Ayrıca SHMU, yatırım sitesi Invezz’de 2023 yılında satın alınabilecek en iyi meme coin olarak gösterildi.

Bu tanınma, projenin stratejik ilerlemelerini ve yapay zeka odaklı yeteneklerini vurgulayarak kripto pazarında rekabetçi bir oyuncu olarak konumunu sağlamlaştırıyor. SHMU’nun bu seçime dahil edilmesi, daha geniş kripto para topluluğu içinde yapay zeka destekli kripto projelerine yönelik artan ilgi ve dikkati de yansıtıyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner