Yükleniyor...
Sponsored

Shopify CEO’su, Coinbase Yönetim Kuruluna Dahil Oldu

Shopify CEO'su ve kurucusu Tobias Lütke, Shopify'ı küçük bir çevrimiçi pazar yerinden küresel bir e-ticaret devine dönüştürdü.

lutke

Shopify CEO’su ve kurucusu Tobias Lütke, Shopify’ı küçük bir çevrimiçi pazar yerinden küresel bir e-ticaret devine dönüştürdü.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Son zamanlarda kripto sektöründe de adından söz ettiren Lütke bu hafta resmi onayın ardından Coinbase yönetim kuruluna dahil olacak.

Coinbase yaptığı açıklamada, borsanın uluslararası kripto trader’larına ve yatırımcılara hitap eden yeni ürünleri hedeflemesi sebebiyle Lütke’nin genişleme planları doğrultusunda Coinbase’e yardımcı olacağını vurguladı.

Coinbase CEO’su Brian Armstrong bir basın açıklamasında şu ifadeleri kullandı:

“Shopify’ın çevrimiçi ticareti demokratikleştirdiği şekilde, kriptonun ekonomik özgürlüğü artırma potansiyelini ortaya çıkarmayı umuyoruz”

Lütke, Shopify’ın Coinbase Commerce entegrasyonu ile birlikte kriptoyu erken benimseyen kişiler arasında yer alıyordu.

Lütke de konuyla ilgili yapmış olduğu açıklamada şunları söyledi:

Merkeziyetsiz finans ve girişimcilik kavramları, fırsatların azınlığın değil çoğunluğun olduğu Web3’ün vaadini örneklemektedir.

Coinbase ve Shopify bu vizyonu paylaşıyor. Brian ve Coinbase ekibinin inşa ettiği geleceği desteklemek adına yönetim kuruluna katılmaktan heyecan duyuyoruz”


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x