Yükleniyor...

Silvergate CEO’su Kripto Para Piyasasını Değerlendirdi

Kripto odaklı banka Silvergate'in CEO'su Alan Lane, kripto para piyasası hakkında bazı açıklamalar yaptı.

Kripto Para

Kripto odaklı banka Silvergate’in CEO’su Alan Lane, kripto para piyasası hakkında bazı açıklamalar yaptı. Lane’e göre, kripto para piyasasında, tüm tarafları etkileyen ayı piyasası henüz bitmiş değil. Lane, önümüzdeki günlerde piyasadaki tüm dijital paraların biraz daha düşeceğini öngörüyor.

Silvergate CEO’sundan Kripto Para Piyasası Yorumu

Silvergate’in tepe ismi Alan Lane, kripto para piyasasını değerlendiren bazı açıklamalar yaptı. Lane tarafından yapılan açıklamalarda düşüş döneminin bir süre daha devam edeceğine dair vurgular dikkat çekti. Alan Lane CoinDesk’e verdiği demeçte, “Kripto para piyasasında bir süre daha bazı borsalar ve kripto paralar için düşüş söz konusu. Ancak bir noktada okların tersine döndüğü zaman da gelecek. O yüzden ilerde ne olacağını merakla bekliyoruz” dedi.

Son zamanlarda enflasyonist baskılar ve artan faiz oranları tüm dünyanın gündeminde. Lane de bu konuya değindi ve kripto para piyasasında yaşanan düşüşlerde bu durumların dikkate alınması gerektiğini söyledi. Ayrıca Lane, yaşananları önceki düşüşlerle kıyaslamamak gerektiğine de dikkat çekti.

Kripto Para

Silvergate’in hisseleri de bu yıl yüzde 42’lik dilimle düşüş yaşadı. Fakat geçtiğimiz hafta yüzde 33’lük dilimle tekrardan yükselmeye başladı. Piyasada artan faiz oranları ve durgunluk endişeleri küresel hisse senedi sektörüne de zarar verdi. Nasdaq bile bugüne kadar yaklaşık yüzde 25’lik oranda bir gerileme yaşadı.

Kripto para piyasasındaki bu düşüşe göre analistler, önümüzdeki 4 ayın da zayıf geçeceği tahmin ediliyor. Ayrıca Lane, şirketin ayı piyasasının tuzaklarından kaçmanın en iyi yolu durmadan çalışmak olduğunu belirtti.

Son olarak Lane bir röportajda, Stablecoin lansmanının bu yıl içinde yapılacağını ve tam gaz çalışıldığını belirtti.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner