Yükleniyor...
Sponsored

Silverline, Kendi Sektörünün İlk NFT’sini Çıkardı

Silverline, ankastre sektörünün ilk davlumbaz NFT’sini piyasaya sürdü.

nft

Silverline, ankastre sektörünün ilk davlumbaz NFT’sini piyasaya sürdü. Marka, Lightline Cube ürününü NFT olarak Digifinex platformunda satışa sundu.

Ekran Resmi 2022 06 27 16.22.45
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

 Silverline Ankastre CEO’su Mustafa Laçin, markanın başarılarını dijital dünyaya da taşımak istediklerini dile getirdi. Laçin, ilerleyen dönemde NFT’leri kullanıcılar için deneyim araçlarına dönüştüreceklerini ifade ederek, şunları söyledi:

“NFT’lerin, ürün tanıtımı, pazarlanması ve satışı konularında pek çok kanalda kullanılabilecek bir yapısı var, tabii ki bunu da değerlendireceğiz. Orta vadede müşterileri tüm temas noktalarında heyecanlandıracak, onlara fayda sağlayacak teklifler sunmayı planlıyoruz. NFT koleksiyonumuzu markamıza ve temel ürüne bağlayacağımız projeler kurgulayacağız. Ama en önemlisi değerlerimizdeki inovasyon tutkusuyla her zaman gelecekte kalmayı hedefliyoruz. Yenilikler konusunda lider markalardan biri olmak, gelecekteki dönüşüme hazır olmak için bu ilk adımları atıyoruz. NFT’lerin gerçek potansiyelinin önümüzdeki birkaç yıl içinde aşamalı olarak gerçekleşeceğini düşünüyoruz. Bugünden geleceğe uyum sağlamak, tüketici alışkanlıklarına gelişen teknoloji ile birlikte pozisyon almak adına bu dünyada da varlık göstermek bizim için önemli adım oldu. NFT konusunda nihai hedef kitlelerinin bugünün kripto topluluğu olmadığının farkındayız. Mevcut ve gelecekteki müşterilere bir yatırım olarak bir vizyon ortaya koyuyoruz. Amacımız marka kimliğini güçlendiren ve dijital ile fiziksel dünyaları yaklaştıran projelere odaklanmak olacak.”


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x