Yükleniyor...
AL / SAT
Anasayfa Altcoin Haberleri Binance Coin (BNB) Sızıntı Haberleri Binance Coin'i (BNB) Durduramadı! Son 24 Saatte %10'dan Fazla Yükseldi!

Sızıntı Haberleri Binance Coin’i (BNB) Durduramadı! Son 24 Saatte %10’dan Fazla Yükseldi!

ABONE OL:google-news

Dev kripto para borsası Binance, dün KYC verilerinin sızdırılmasıyla gündeme gelmişti. 2018 yılının Şubat ayında yaşandığı öğrenilen olay yeni gün yüzüne çıkmış durumda ve yüzlerce müşterinin fotoğrafları ve kimlikleri sızdırılmış durumda.

İddiaya göre olayın arkasında bir kişi var ve KYC verilerini paylaşmaması karşılığında Binance‘tan 300 BTC’lik fidye talep ediyordu. Fidye talebine olumlu cevap alamayan bilgisayar korsanın Telegram üzerinden yavaş yavaş verileri sızdırmaya başladı. Olayların büyümesi üzerine açıklama yapan Binance CEO’su Changpeng Zhao, bunun FUD olduğunu belirtti.

Tüm bu yaşananlara rağmen Binance’ın kripto parası BNB son 24 saatte yüzde 10’dan fazla yükselişle göz dolduruyor. BNB’deki bu yükselişin en büyük nedenini ise borsanın yeni IEO projesi Perlin‘i (PERL) tanıtmış olması.

En sonki IEO’su WINk (WIN) için çok fazla eleştiri alan Binance, yeni projesinde bilet alım miktarını ve buna benzer birçok detayı güncelleyerek yatırımcıları mutlu etmenin peşine düştü ki BNB fiyatı da bunun sonucunda yükselişe geçmiş durumda.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

Ömer Ergin
Ömer Erginhttps://www.coinkolik.com
Coinkolik.com Yayın Koordinatörü olan Ömer Ergin, 1993 yılında Konya'da doğmuştur. KTO Karatay Üniversitesi Mekatronik Mühendisliği mezunu olan Ömer, Blockchain teknolojisi üzerine araştırmalar yapmakta, paranın geleceği (kripto paralar) hakkında konuşmayı ve yazmayı sevmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Başlıklar