Yükleniyor...

Sızıntı Haberleri Binance Coin’i (BNB) Durduramadı! Son 24 Saatte %10’dan Fazla Yükseldi!

Dev kripto para borsası Binance, dün KYC verilerinin sızdırılmasıyla gündeme gelmişti.

Binance Coin Kac TL BNB Kac TL Binance Coin Fiyati.jpg 29

Dev kripto para borsası Binance, dün KYC verilerinin sızdırılmasıyla gündeme gelmişti. 2018 yılının Şubat ayında yaşandığı öğrenilen olay yeni gün yüzüne çıkmış durumda ve yüzlerce müşterinin fotoğrafları ve kimlikleri sızdırılmış durumda.

İddiaya göre olayın arkasında bir kişi var ve KYC verilerini paylaşmaması karşılığında Binance’tan 300 BTC’lik fidye talep ediyordu. Fidye talebine olumlu cevap alamayan bilgisayar korsanın Telegram üzerinden yavaş yavaş verileri sızdırmaya başladı. Olayların büyümesi üzerine açıklama yapan Binance CEO’su Changpeng Zhao, bunun FUD olduğunu belirtti.

Tüm bu yaşananlara rağmen Binance’ın kripto parası BNB son 24 saatte yüzde 10’dan fazla yükselişle göz dolduruyor. BNB’deki bu yükselişin en büyük nedenini ise borsanın yeni IEO projesi Perlin‘i (PERL) tanıtmış olması.

En sonki IEO’su WINk (WIN) için çok fazla eleştiri alan Binance, yeni projesinde bilet alım miktarını ve buna benzer birçok detayı güncelleyerek yatırımcıları mutlu etmenin peşine düştü ki BNB fiyatı da bunun sonucunda yükselişe geçmiş durumda.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner