Yükleniyor...

SkyBridge Capital Kurucusu: Bitcoin’e Yatırım Yapma Zamanı

SkyBridge Capital kurucusu Anthony Scaramucci, Bitcoin'e yatırım yapmak için doğru zaman olduğuna inanıyor.

skybridge capital

SkyBridge Capital kurucusu Anthony Scaramucci, Bitcoin’e yatırım yapmak için doğru zaman olduğuna inanıyor.

Scaramucci’ye göre yatırımcılar, kısa vadeli fiyat hareketlerini göz ardı ederek 3-5 yıllık bir zaman çerçevesi oluşturmalı.

SkyBridge Capital CEO’su BTC Hakkında Konuştu

Varlık yöneticisi SkyBridge Capital’in kurucusu Anthony Scaramucci, Bitcoin’in dip noktasına yaklaşmış olabileceğini ve bu sebeple yatırım yapmanın tam zamanı olduğunu dile getirdi.

Davos’ta düzenlenen Dünya Ekonomik Forumu’nda konuşan Scaramucci, uzun vadeli yatırımcıların, üç ila beş yıllık bir görünümü korumaları gerektiğini ve günlük performans üzerinde durmamaları gerektiğini söyledi.

“İnsanları şu anda yatırım yapmaya teşvik ediyorum. Dip seviyeye, bir başka zirveye olduğumuzdan daha yakınız”

Yönetimi altında 2,2 milyar dolarlık varlığa sahip olan SkyBridge Capital’in hisselerinin %30’luk kısmını SBF satın almıştı. Scaramucci’ye göre şirket, 10 milyon dolar değerinde FTT satın aldı ve bunu tahmini olarak 9,6 milyon dolar zararla sattı.

Şirket, şu anda iflas eden FTX’yen hisselerini geri alıp almamayı tartışıyor.

Scarmaucci, SBF’nin bir dolandırıcı olduğu ortaya çıksa da şirketinin ve kripto piyasalarının yaşadığı sıkıntıdan ötürü onun sorumlu tutulamayacağını dile getirdi.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner