Yükleniyor...

Slope Wallet, Çalınan Fonları İadesi Durumunda %10’luk Kısmını Ödül Olarak Verecek

Solana tabanlı cüzdan platformu Slope Wallet, çalınan fonların iade edilmesi durumunda %10'luk kısmını ödül olarak vereceğini duyurdu.

slope

Solana tabanlı cüzdan platformu Slope Wallet, çalınan fonların iade edilmesi durumunda %10’luk kısmını ödül olarak vereceğini duyurdu.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Slope ekibi, Twitter üzerinden bir Solana adresi yayınlayarak saldırganlara çağrı yaptı.

“Fonları geri aldıktan sonra, konuyu araştırmak veya herhangi bir yasal işlem yapmak için ek çaba göstermeyeceğiz”

Slope ekibi, saldırgana parayı iade etmesi için 48 saatlik süre verdi. Slope, çalınan fonları geri almak için blockchain firması TRM Labs ve kolluk kuvvetleriyle birlikte çalıştıklarını da vurguladı.

Saldırgan, geçtiğimiz Salı günü Slope’un merkez sunucusuna saldırarak düz metin olarak saklanan kullanıcı anahtar kelimelerine erişti ve bunları kripto paraları çalmak için kullandı. Yaşanan bu istismar, binlerce Slope kullanıcısının etkilenmesine neden oldu.

Slope Wallet saldırısı, Nomad Bridge’e yapılan saldırının hemen arkasından geldi. Nomad saldırısında 190 milyon dolarlık fon çalındı. Nomad, çalınan fonların 22.4 milyon dolarlık kısmını geri almayı başardı.

Kripto sektöründeki hack saldırıları sürüyor. Kısa bir süre önce deBridge kurucusu da Kuzey Koreli hack grubu Lazarous Group’un sahte bir e-mail ile saldırı düzenlediğini açıkladı.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x