Yükleniyor...
Sponsored

Smooth Love Potion (SLP), Önemli Duyurunun Ardından Son 7 Günde %210 Oranında Yükseldi

Bir play to earn (P2E) altcoin'i, gelecekteki arzının büyük ölçüde değişeceğine dair haberlerin yayılmasından sonra büyük kazançlar elde etti.

slp yukselis

Bir play to earn (P2E) altcoin’i, gelecekteki arzının büyük ölçüde değişeceğine dair haberlerin yayılmasından sonra büyük kazançlar elde etti.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Yeni bir blog gönderisinde popüler oyun Axie Infinity (AXS), 20. sezonda oyuncuların artık tokenin değerini dengelemek amacıyla “günlük görevleri” tamamlayarak Smooth Love Potion (SLP) kazanmayacağı büyük bir kural değişikliği duyurdu.

“Ekonomiyi istikrara kavuşturmak için ilk önlem olarak macera modundan tüm SLP ödüllerini kaldırdık. Amacını aşmış durumda.”

Oyun şirketi, kural değişikliğinin yeni SLP ihraçlarını her gün yaklaşık 45 milyon token azaltacağını söylüyor.

Önceki bir blog yazısı, oyunun kendisinin hayatta kalmasını sağlamak için bu hareketin kadar kritik olduğunu vurguladı.

“SLP’nin enflasyonu çok yüksek, üreme [Axies] yoluyla yakılandan (talep edilen) günde yaklaşık 4 kat daha fazla SLP oluşturuluyor (temin ediliyor). Bunun acı verici olduğunu biliyoruz. Axie ekonomisi şimdi sert ve kararlı bir eylem gerektiriyor yoksa tam ve kalıcı bir ekonomik çöküş riskiyle karşı karşıyayız. Bu çok daha acı verici olurdu.”

Smooth Love Potion’ın fiyatı tüm hafta boyunca giderek yükseldi. Geçtiğimiz Çarşamba günü SLP oldukça düşük bir seviyeden işlem görüyordu ancak Pazartesi gününden itibaren art arda dalgalar halinde yükselmeye başladı.

Bugün altcoin son 24 saatte %45 oranında daha arttı ve son yedi gün içinde ise %210 yükseliş kaydetti. SLP, yazının yazıldığı sırada 0.02900594 dolardan işlem görüyordu.

Axie Infinity’nin yerel tokeni AXS de son 7 günde yaklaşık %30 artış kaydetti.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x