Yükleniyor...

Snoop Dogg’un NFT Koleksiyonları Cardano’da Yer Alacak

Ünlü rapçi ve kripto para yatırımcısı Snoop Dogg, NFT sanatçısı Champ Medici ile birlikte NFT projesi ClayNation ile iş birliği yaptı.

cardano

Ünlü rapçi ve kripto para yatırımcısı Snoop Dogg, NFT sanatçısı Champ Medici ile birlikte NFT projesi ClayNation ile iş birliği yaptı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

NFT projesi Clay Nation, Snoop Dogg ve Champ Medici ile resmi iş birliğini başlattığını ve böylece Cardano’ya ikonik kil animasyonları, arazi sahaları ve açılabilir müzik içeriği getirdiğini aktardı.

Snoop Dogg ve Cardano’nun kurucusu Charles Hoskinson, 5 Nisan’da Cardano ekosistemi, müzik ve NFT’leri tartışmak için Twitter alanında bir araya gelmişti. Bu birleşme sonrasında Snoop Dogg’un NFT koleksiyonlarının, Cardano ağında piyasaya sürüleceği belirtildi.

Cardano ekosistem büyümesi başkanı Morgan Schofield’e göre, ağ şu anda 50.000 para basma politikasında dört milyondan fazla yerel token yayınladı. Maddi olmayan sanat ve projelerin basılmış parçalarının sayısındaki artış, hem Cardano ağının büyümesiyle hem de NFT endüstrisinin yeniden canlanmasıyla bağlantılı

Cardano’nun ilk metaverse projesi olan Pavia, geçtiğimiz günlerde 22.000’den fazla arazi sahibi veya benzersiz cüzdan sahibi olduğunu bildirdi. Pavia, resmi olarak Ocak ayında Cardano’nun ilk metaverse platformu olarak piyasaya sürülmüştü.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x