Solano CEO'su, Kriptonun Neden Balon Olmadığını Açıkladı • Coinkolik
Yükleniyor...

Solano CEO’su, Kriptonun Neden Balon Olmadığını Açıkladı

Kripto benimseme eğrisini diğer teknolojilerle karşılaştıran Solana (SOL) CEO'su Anatoly Yakovenko, "belki de e-postanın internette çalışmaya başladığı aşamadayız" dedi.

sol 1

Kripto benimseme eğrisini diğer teknolojilerle karşılaştıran Solana (SOL) CEO’su Anatoly Yakovenko, “belki de e-postanın internette çalışmaya başladığı aşamadayız” dedi.

Kripto varlık sektörü yükselişini sürdürüyor. 19 Temmuz’da 1,2 trilyon dolar olan kripto değeri, bugün ikiye katlanarak 2,4 trilyon dolara ulaştı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Bu değerin artmasında Ethereum (ETH) rakibi olarak bilinen Solana’nın büyük bir payı bulunuyor. Coingecko’nun verilerine göre SOL tokenının değeri, geçtiğimiz aya oranla 3 kat artarak 40 milyar dolarlık bir piyasa değeri elde etti.

Solana’nın kurucusu ve CEO’su Anatoly Yakovenko, bu rakamlar tüm kripto sahnesini bir balon gibi gösterse de öyle olmadığını söylüyor.

“Bu, sektörde gerçekten farklı bir zaman. Bu sebeple bir balon olduğunu söylemek doğru değil. 2017 balonu geldi ve geçti. Ardından insanlar üç yıl boyunca yeni bir şeyler inşa ettiler. Şimdi yeni mühendislerin, yeni geliştiricilerin sektöre dahil olup altyapıyı hızlı bir şekilde inşa ettiği bir noktada yer alıyoruz”

Yakovenko’ya göre Solana’nın ya diğer kripto varlıklarının fiyatının yüksek kalması önemli değil. Ayrıca NFT’lerin sürdürülebilirliği konusunda da endişeli görünmüyor.

“Sürdürülebilir kısım, yeni fikirler bulan, geçmişe bakan ve onları bir araya getirip yeni bir şey inşa eden yaratıcı insanlara sahip olmanızdır”


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x