Yükleniyor...

Son 1 Ayda %350 Oranında Artan StarLink (STARL) Nedir? Ne İşe Yarar?

Toplulukla hareket eden tamamen merkeziyetsiz bir metaverse projesi olan StarLink, eğlence, oyunlaştırma ve eğitim için bir merkez haline gelirken, gerçek dünya alanı ve sanal gerçekliğe (VR) bağlı kavramların temsilleri olarak diğer NFT'lere yeni görsel ve işitsel uyarlamalara da yer verilen bir ağdır.

Toplulukla hareket eden tamamen merkeziyetsiz bir metaverse projesi olan StarLink, eğlence, oyunlaştırma ve eğitim için bir merkez haline gelirken, gerçek dünya alanı ve sanal gerçekliğe (VR) bağlı kavramların temsilleri olarak diğer NFT’lere yeni görsel ve işitsel uyarlamalara da yer verilen bir ağdır.

Platformun yerel tokeni STARL coin, LEASH dağıtımcısı tarafından yanlışlıkla başlatıldıktan sonra topluluğa ait bir projeye dönüştürülmüştür.

Uzun vadede sanal gerçeklik oyunların artmasıyla ve Facobook’un Metaserve evreninin dünyada yaygınlaşmasıyla birlikte Starlink Projesi’nin gelecekte büyük bir evren olacağı düşünülüyor.

CoinGecko verilerine göre yazının yazıldığı sırada StarLink, son 24 saatte yaklaşık %70 oranında artış göstererek 0,00006492 dolardan işlem gördüyordu. Piyasa değeri 664.446.575 dolar ola Starlink’in dolaşım arzı 9.979.172.029.858’dir.

Projenin amacı, yeni bir finansal paradigmanın gerçek vizyonunu sonsuzca genişletmek ve onurlandırmak için blok zincirinin ve merkeziyetçiliğin gücünü kullanmaktır. Bu sayede STARL Metaverse adı verilen bir evren yaratabilmektedir. StarLink, sahiplerinin çeşitli sanal alan varlıklarıyla etkileşime girmesine olanak tanımaktadır.

STARL Ekosistemi, yatırımcıların sanal uyduları, uzay araçlarını ve arazileri satın alabileceği, satabileceği ve takas edebileceği oyunlaştırılmış bir 3D sanal uzay metaverse’dür.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner