Son 2 Haftada %2000 Oranında Artan Graviton (GTON) Nedir? • Coinkolik
Yükleniyor...

Son 2 Haftada %2000 Oranında Artan Graviton (GTON) Nedir?

Graviton, çoklu zincirler arası köprüleri bir araya getiren ve varlık sarmalı etrafında ödüle dayalı bir sistem yaratan paketlenmiş bir likidite projesidir.

gton

Graviton, çoklu zincirler arası köprüleri bir araya getiren ve varlık sarmalı etrafında ödüle dayalı bir sistem yaratan paketlenmiş bir likidite projesidir.

Projenin yerel tokeni GTON’dur. Graviton, sarmal dijital varlıklar için zincirler arası likiditeyi artırmak ve GTON ödüllü tokeni aracılığıyla getirilerini artırmak için yönetişim araçları sağlar. Böylece Graviton’un birincil amacı, zincirler, AMM’ler, çiftlikler ve tokenler gibi farklı blok zinciri projelerinin izole topluluklarını birleştirmektir.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Graviton, toplulukları birden fazla zincirde ilk likiditelerini artırmaya teşvik etmeyi amaçlayan 1-2 haftalık bir dizi program olan Catalyst’i organize eder.

CoinGecko verilerine göre Graviton, son 2 hafta içerisinde %2043 oranında artış gösterdi. Kripto paranın şu anki değeri ise 3,99 dolar. Piyasa değeri 14.494.846 dolar olan Graviton’un dolaşım arzı 3.630.100’dür.

Karmaşık, çok adımlı kullanıcı deneyimi ve Ethereum dışındaki zincirlere sarılmış tokenlerin yetersiz likiditesi sorunlarını çözen Graviton’un altyapısı, köprü toplayıcıları, zincirler arası cüzdanları ve LP ödüllü çiftçilik ürünlerini içerir.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x