Son 24 Saatte En Çok Artış Gösteren 5 Altcoin 12 Aralık 2021 • Coinkolik
Yükleniyor...

Son 24 Saatte En Çok Artış Gösteren 5 Altcoin 12 Aralık 2021

Coingecko verilerine göre piyasa değeri açısından ilk yüz kripto para birimi arasından son 24 saat içerisinde en çok artış gösteren 5 altcoin Convex Finance (CVX), Curve DAO Token (CRV), Celo (CELO), OKB (OKB) ve IoTeX (IOTX) oldu.

Son 24 Saatte En Cok Yukselen 5 Altcoin

Coingecko verilerine göre piyasa değeri açısından ilk yüz kripto para birimi arasından son 24 saat içerisinde en çok artış gösteren 5 altcoin Convex Finance (CVX), Curve DAO Token (CRV), Celo (CELO), OKB (OKB) ve IoTeX (IOTX) oldu.

Kripto para piyasasında son 24 saatte yaşanan hareketlilikle beraber en çok yükselen 5 altcoin sırasıyla şu şekilde:

  • Convex Finance (CVX)
  • Curve DAO Token (CRV)
  • Celo (CELO)
  • OKB (OKB)
  • IoTeX (IOTX)
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Convex Finance (CVX): Convex Finance (CVX Coin), Curve merkezsiz uygulamasında işlemler yapabileceğiniz, işlemleri kolayca görüntüleyebileceğiniz ve ayrıca Curve ödüllerinde güçlendirmeye sahip merkezsiz platformdur. Convex Finance, son 24 saat içerisinde %15.8 oranında yükselerek 34,98 dolardan işlem görmektedir.

Curve DAO Token (CRV): Bir tür likidite toplayıcı olan Curve Finance merkezi olamayan borsa şeklinde ifade edilir. Piyasalara likidite yaratımını destekleyen bir protokol olup kullanıcısına Ethereum tabanlı varlıkları rahatça takas edebilme olanağı sunar. CRV, Curve DAO’nun yerel tokenidir. Curve DAO Token, son 24 saat içerisinde %7.3 oranında yükselerek 4,11 dolardan işlem görmektedir.

Celo (CELO): Celo, işlem ücretleri, yönetim katılımı ve ilgili faaliyetler için kullanılan bir proof-of-stake (PoS) tokenidir. Celo’nun diğer projelerden farkı, akıllı telefon kullanıcılarına odaklanmasında yatmaktadır. Şirket, akıllı telefon sahiplerinin sayısının katlanarak arttığını, ancak kripto para birimi kullanan kişilerin sayısının çok daha yavaş bir hızla arttığını savunuyor. Celo son 24 saat içerisinde %6.8 oranında yükselerek 3,78 dolardan işlem görmektedir.

OKB (OKB): OKB Coin, önde gelen kripto para borsalarından birisi olan OKEx’in kendi kripto parasıdır. Her önde gelen kripto para borsasının sahip olduğu gibi OKEx de kendi kripto para birimini piyasaya sürdü ve borsadaki birçok işlem için bu coin kullanılabilmektedir. OKB, son 24 saat içerisinde %4.9 oranında yükselerek 32,40 dolardan işlem görmektedir.

IoTeX (IOTX): Bir ERC-20 tokeni olan ve 2017 yılında piyasa sürülen IoTeX Coin, açık kaynaklı bir proje olarak kuruldu. İnsanların ve makinelerin güven, özgür irade ve gizlilikle etkileşim kurabileceği açık bir ekosistem olan Internet of Trusted Things’i güçlendirmek için merkezi olmayan bir platform inşa ediyor. IoTeX, son 24 saat içerisinde %4.8 oranında yükselerek 0,119009 dolardan işlem görmektedir.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x