Yükleniyor...

Son 24 Saatte %56 Oranında Artış Gösteren Orca (ORCA) Nedir?

“Orca, Solana blok zincirinde kripto varlıkları değiştirmenin en kolay yoludur" ifadeleriyle kendilerini tanımlayan Orca ekibi, Orca ile minimum işlem ücreti ve Ethereum'daki herhangi bir DEX'ten daha düşük gecikmeyle token alışverişi yapabileceğinizi savunur.

orca solana

“Orca, Solana blok zincirinde kripto varlıkları değiştirmenin en kolay yoludur” ifadeleriyle kendilerini tanımlayan Orca ekibi, Orca ile minimum işlem ücreti ve Ethereum’daki herhangi bir DEX’ten daha düşük gecikmeyle token alışverişi yapabileceğinizi savunur. Ek olarak, işlem ücretlerinden pay kazanmak için bir işlem havuzuna likidite sağlayabilirsiniz.

Orca, Solana’da başlatılan ilk genel amaçlı AMM’lerden biridir. Kullanıcılar, kullanımı kolay bir ara yüz aracılığıyla varlıkları değiştirebilir, likidite sağlayabilir ve getiri elde edebilir. Projeler, takas, çiftçilik veya zincir üzerindeki verileri dApp’lerine kolayca entegre etmek için Orca’yı bir para-lego olarak kullanabilir.

CoinGecko verilerine göre Orca, son 24 saat içinde %56 oranında ve 7 günde %149 yükselişe geçerek 12.59 dolardan işlem gördü. Piyasa değeri 88.049.098 dolar olan Orca’nın dolaşım arzı 8.145.510’dur.

Orca

Orca, kontrol paneli aracılığıyla kullanıcılar farklı sağlayıcılardan birden fazla banka hesabını tek bir yere bağlayabiliyor. ORCA kullanıcıları, piyasadaki kripto varlıklarla ile ilgili hizmetlere erişebiliyor ve bunları kullanabiliyor. Uygulama Apple App Store veya Google Play gibi platformlardan indirilebiliyor. ORCA Uygulama Merkezi, tüm bireysel ihtiyaçları karşılamak için çok çeşitli güvenilir üçüncü taraf kripto varlık uygulamaları sunuyor. Sürekli genişleyen Uygulama Merkezi ile kripto varlık ödeme kartları, ticaret botları, kredi hizmetleri, sigorta ve daha birçok işlem yapılabiliyor.

Ekosistemdeki tüm işlemler ORCA token tarafından besleniyor. ORCA token, dahili token takas çözümleri ve hizmet entegrasyonu API’larının kombinasyonu, başka bir kripto varlığına olan ihtiyacı ortadan kaldırıyor. ORCA tokenleri ile kripto varlık ekonomisinin en iyisine ulaşmak için başka hiçbir şey gerekmiyor. Orca, herkes için kolay ve etkili finansal araçlar sağlamaya çalışarak DeFi’yi kitlelere ulaştırıyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner