Yükleniyor...

Sosyal Medya Devi Twitter, Coins Eklentisine Odaklandı

Sosyal medya devi Twitter, platformuna Coins özelliğini entegre etmek için Stripe ile yürüttüğü çalışmalarını hızlandırdı.

Sosyal Medya Devi Twitter Coins Eklentisine Odaklandi

Sosyal medya devi Twitter, platformuna Coins özelliğini entegre etmek için Stripe ile yürüttüğü çalışmalarını hızlandırdı.

Kripto para kullanımının yaygınlaşmaya başlaması, geleneksel şirketlerinde yeni hamleler planlamasına yol açıyor. Birçok kurumsal şirket, blockchain teknolojisiyle yenilenen sistemin dışında kalmak istemiyor. Bu şirketlerden birisi olan Twitter, birçok dijital varlık hamlesiyle dikkatleri üzerine çekti. Milyarder isim Elon Musk‘ın da Twitter‘ı satın alması, kripto para piyasası için beklentileri yükseltti. Son olarak Twitter‘ın, Coins eklentisi üzerinde çalıştığına dair veriler ortaya çıktı.

Twitter, Coins Eklentisi için Stripe ile Birlikte Hareket Ediyor

Sosyal medya platformu Twitter, platformuna entegre edeceği Coins eklentisi için Stripe altyapısını kullanacak.

Mühendislik uzmanı Jame Manchuan Wong, Twitter‘ın bu yeni çalışmasına yönelik verileri paylaştı. Wong‘a göre, Coins entegrasyonu ile yeni bir döneme geçilecek. Twitter kullanıcıları, fiat para birimleriyle satın aldıkları Coins‘leri platform içi kullanabilecek.

Bu özellik, Twitter üzerinden aktif sosyal medya yönetimi yapan kullanıcıların ödüllendirilmesini de sağlayacak. Twitter‘ın bahşiş verme mantığıyla yürüttüğü işlem, kripto para birimlerinin de entegrasyonu açısından önem taşıyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner