Yükleniyor...

Souni Coin Nedir? Souni (SON) Coin Yorum ve Geleceği 2022

Bu yazımızda Souni coin nedir, kripto para birimi SON nedir, Souni coin nasıl satın alınır gibi sorulara cevap vermeye çalıştık.

Souni (SON)

Bu yazımızda Souni coin nedir, kripto para birimi SON nedir, Souni coin nasıl satın alınır gibi sorulara cevap vermeye çalıştık. İşte Souni (SON) coin yorum ve geleceği hakkında detaylar…

World of Warcraft’tan MapleStory’ye kadar, fantazinin çok oyunculu çevrimiçi rol yapma oyunlarının (MMORPG’ler) kuşksuz popülaritesi inkar edilemez. Dayanılmaz toplulukları ve genişleyen dünyaları sayesinde, mekaniklerinin çoğu günümüzün MMORPG’leri söz konusu olduğunda endüstri standardı haline geliyor. Sovi Universe’nin (SOUNI) arkasındaki ekip, bu tür oyunları geride tutan sınırlamaları geliştirerek tekerleği yeniden icat etmeye çalışıyor. 

SOUNI, giriş engelini azaltan oyna-kazan (P2E) eklemelerinden, nadir öğelerin daha değerli hale gelmesi için benzersiz token (NFT) ekipmanının kıtlığına kadar, SOUNI, halihazırda kurulmuş olan fantezi MMORPG formülünü tamamlayan yeni özellikler sunar. SOUNI’nin bunu nasıl başarmayı umduğunu merak ediyor musunuz? SOUNI’yi bu kadar çekici bir 3D MMORPG metaverse NFT oyunu yapan şeyin ne olduğunu ve SON yönetişim token’ı hakkında detaylar

Souni (SON) Nedir?

SOUNI, mevcut MMORPG deneyimlerini blok zinciri teknolojisinin gücüyle tamamlayan bir 3D fantezi P2E oyunudur. Binance Akıllı Zinciri (BSC) üzerine inşa edilen SOUNI, hiçbir MMORPG hayranının kaçırmaması gereken sağlam bir fantezi oyun deneyimi sunmak için çeşitli BSC ekosisteminden yararlanıyor.

Farklı nişleri hedefleyen diğer birçok metaverse kripto para birimi gibi, SOUNI GameFi alanında kendi başına ilerlemeye çalışıyor. Birçok başarılı rol yapma oyunu premium aylık abonelik sunarken, SOUNI, kullanıcılara ücretsiz bir NFT kahraman avatarı veren oynaması ücretsiz bir model sunarak bu şablonu bozar. Oyuncular, aylık abonelik ücreti sıkıntısı çekmeden SOUNI’nin dünyasına özgürce dalabildikleri için, bu karar oyuncu tabanını büyük ölçüde destekliyor .

Oyunculara ilerleme hissi vermek için, kahraman kalitesi, nadirliklerini yaygın, nadir ve ötesine yükseltecek şekilde yükseltilebilir. Bu, kahraman karakterlerinizin özellik değerlerini ve büyüme hızını artırır, böylece daha yüksek güç seviyelerine ulaşabilirler. Ek olarak, bu onların pazardaki yeniden satış değerlerini artırarak onları daha arzu edilir ve değerli hale getirir.

SOUNI’ye Başlarken

İlerlemeden bahsetmişken, SOUNI’de başlamak kolaydır çünkü Axie Infinity gibi diğer metaverse P2E oyunlarına benzer. Oyuncular, parçalar kazanmak için SOUNI’nin oyuncu-çevre (PVE) savaşlarına katılarak başlar. Bu parçalar daha sonra iki seçenekten birini sunar: NFT karakterlerini ve mevcut donanımınızı birleştirmek ve tanıtmak ya da SOUNI’nin SON’u tamamlayan ikincil tokeni olan SRC’yi kazanmak için bu parçaları pazarda satmak.

Kahraman karakterler yeterince seviye atlandığında, rakipler oyuncuya karşı oyuncu (PVP) savaşlarına girebilir. Oyuncular NFT aksesuarları ve SON tokenleri gibi premium ödüller için rekabet ederken, kahramanınızın yapısının test edildiği bu rekabetçi modda. Tam gelişmiş Guild Wars’ta oyuncularla işbirliği yaparken ve Arena savaşlarında gücünüzü test ederken, oyuncu tercihlerine hitap eden PVP seçenekleri sıkıntısı çekmeyeceksiniz. SOUNI, çeşitlilik açısından büyük olduğundan, çeşitli oyun modları göz önüne alındığında, saatlerce içeriğin keyfini çıkarabilirsiniz.

SOUNI’nin NFT Karakterleri ve Aksesuarları

200’den fazla karakter ve 1.000’den fazla aksesuarla, MMORPG oyuncularının karakterlerinin yapısını ve özelliklerini tamamen optimize etmeleri için MinMax fırsatlarının sıkıntısı olmadığını söylemek güvenli. Yeterince parça ve SON tokeni kazandığınızda, kendi ekipmanınızı oluşturmakta özgürsünüz. Silahlardan zırha, bu ekipman beş nitelik bakımından farklılık gösterebilir, bu nedenle pazarda kâr amacıyla satmak için kalitesini yükseltmeye teşvik edilirsiniz.

SOUNI’nin NFT Kostümleri

Herhangi bir MMORPG hayranı, şık kozmetiklerin oyun deneyimini daha keyifli hale getirmek için uzun bir yol kat ettiğini bilir ve bu SOUNI’nin durumunda da farklı değildir. Bir ödeme duvarı avantajı yaratmak yerine, hem hardcore hem de oynaması ücretsiz oyuncular, parçalar ve SON tokenleri kullanılarak birleştirilebilen bu özel NFT kostümlerini toplar. Tersine, karakterlerinin ilerlemesini tamamlamak için bu kostümleri NFT pazarından da satın alabilirsiniz.

SON ve SRC Tokenleri Nelerdir?

SON, SOUNI’nin yönetim simgesi olarak hareket eder ve oyuncuların oyları ve önerileriyle oyunun geleceğine nihai olarak karar vermelerini sağlar. Aynı zamanda oyunun premium para birimidir, çünkü yalnızca daha zorlu PVP modlarında kazanılabilir. Bununla NFT aksesuarlarını ve kostümlerini birleştirebilir ve NFT kalitesini alışılmadık ve ötesine yükseltebilirsiniz.

Öte yandan, SRC token’ı öncelikle oyun ekosistemindeki likidite için kullanılır ve oyuncu etkileşimi yoluyla sonsuz bir şekilde kazanılabilir. SRC ile oyuncular, özel ödüller almak, pazardaki eşyalar için ticaret yapmak ve ekipmanlarını daha da yükseltmek için hazine kutuları açabilir.

SON Tokenomik

Genel olarak, önümüzdeki aylarda piyasaya sürülecek olan maksimum on milyar SON token arzı var. En önemlisi, SON’un genel dağıtımının yarısından fazlası SOUNI’nin benimseme teşviklerine ve likiditesine tahsis edilmiştir. SON tokenleri satın alma ve elde tutma çabalarına yardımcı olurken, gelişmiş likidite kolay alım ve satıma izin verdiğinden, bu sonuçta proje için harikalar yaratacaktır.

Souni (SON) Coin Yorum ve Geleceği 2022

Realy gibi metaverse sokak modasının sınırlarını zorlayan diğer blockchain ve NFT oyunlarıyla karşılaştırıldığında, SOUNI hem tanıdık hem de yeni olmasıyla kendisini farklı kılıyor. SOUNI , bir NFT oyun ortamında tanıdık MMORPG mekaniklerini tanıtarak, bir sonraki büyük MMORPG’ye dişlerini sokmak isteyen zorlu oyunculara ve NFT yutturmacasına katılmak isteyen mobil gündelik oyunculara etkili bir şekilde hitap ediyor.

SOUNI’nin gelecekteki büyümesine gelince, çalışmalarda pek çok heyecan verici özellik var. Sonuç olarak, beta SOUNI oyuncuları, oyunu erken benimseyenlerin ödülü olarak bir airdrop bekleyebilirler. Ayrıca, bu yılın ilerleyen saatlerinde oyuncular, oyuncuların birlikte çalışması ve saldırılarını koordine etmesi gereken MMORPG baskınlarına benzeyen World Boss kampanyalarını içeren ekstra oyun modları bekleyebilirler. Island Occupy moduyla birleştiğinde bu, SON kazanmak için daha da büyük yollar açar. Yeterli oyun süresiyle, hevesli oyuncular, NFT kahramanlarını kişiselleştirirken ve pazara aktif olarak katılırken, hareketli oyun içi ekonomiden faydalanabilir.

Yönetişim açısından, SOUNI merkeziyetsiz otonom organizasyon (DAO), SON token sahipleri oy hakkı kazandıkça ete kemiğe bürünecek. Bu, SOUNI projesini daha da büyütmek için rezerv para biriminin nereye harcanabileceğine karar vermelerini sağlar.

Böyle ayrıntılı bir geliştirme planı ve hemen hemen her MMORPG oyuncusunu çekecek etkileyici bir gösteri ile SOUNI, iyi düşünülmüş mekanikleri ve zamanı olan herkesin zahmetsizce ilerlemesini sağlayan oynaması ücretsiz doğası sayesinde bol miktarda potansiyele sahiptir. Bu, sonuçta SOUNI’nin zengin içerikli PVE ve PVP oyun modları ve NFT özelleştirmesine olan bağlılığı tutkulu MMORPG ve mobil oyun toplulukları tarafından memnuniyetle karşılandığı için gelişmesini sağlar.

SON 1Y graph coinmarketcap
Souni (SON) Grafiği

SON Coin Kaç TL?

Güncel kripto para piyasası verilerine göre 1 SON Coin TL’den işlem görüyor. SON Coin fiyatı son 24 saat içerisinde değişim gösterdi. SON Coin’in son 24 saatteki işlem hacmi ise dolar, toplam piyasa değeri ise dolar seviyesinde.

SON Coin Kaç Dolar?

Güncel kripto para piyasası verilerine göre 1 SON Coin dolardan işlem görüyor. 2022 yılının Mart ayı itibariyle SON Coin tüm zamanların en yüksek seviyesi rekorunu 0.003885 dolarla kaydetti. Bununla birlikte SON yılın en düşük seviyesini ise 0,003113 dolarla belirledi.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner