Starbucks'tan Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) Hamlesi • Coinkolik
Yükleniyor...

Starbucks’tan Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) Hamlesi

Popüler kahve zinciri Starbucks, kazanç raporunu yayınladı.

starbucks

Popüler kahve zinciri Starbucks, kazanç raporunu yayınladı. Yayınlanan raporda, Starbucks kartlarına kripto paraların yüklenebileceği ifade edildi.

Starbucks’ın kripto para kabul edip etmeyeceğine dair uzun zamandan beri süre gelen bir tartışma var. Şirket konuyla ilgili olarak kazanç çağrısında bir açıklama yaptı ve Starbucks kartlarına kripto para yüklenebileceğini duyurdu.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Hali hazırda Bakkt ve PayPal ile ortaklığı olan şirket, çeyrek kazanç raporunda şu ifadeleri kullandı:

“Bir müşterinin artık Starbucks kartına bir dizi kripto para birimi yükleyebilmesi için PayPal ve Bakkt ile ödeme çalışıyoruz. Bitcoin, Ethereum ve diğerler kripto paralar Fiat para birimine çevirilerek karta yüklenebilecek.”

Açıklamanın devamında şu ifadeler yer aldı:

Blok zinciri veya diğer yenilikçi teknolojiler aracılığıyla, yıldızların nasıl tokenlaştırılacağını araştırıyor, diğer tüccarların ödül programlarını Starbucks Rewards’a bağlama yeteneği yaratıyoruz. Bu, müşterilerin markalar arasında değer alışverişinde bulunmalarına, daha kişiselleştirilmiş deneyimlere katılmalarına, dijital hizmetleri geliştirmelerine ve Starbucks’taki Stars için diğer sadakat puanlarını kazanmalarına olanak sağlayacak.”


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x